Türkiye'nin en iyi haber sitesi

kaç gün dondurulur? süresi kaç gün?

, günümüzün vazgeçilmez sosyal medya platformlarından bir tanesi olsa da birçok kişi çeşitli nedenlerden ötürü hesabını kapatmak istiyor. Bu noktada ise en cazip fikir olarak dondurma işlemi ön plana çıkıyor. Instagram hesabını dondurmak isteyenler öncelikle bu işlemin kaç gün boyunca olduğunu merak ederken, Instagram kaç gün dondurulur sorusuna cevap arıyor. Peki, Instagram kaç gün dondurulur? Instagram dondurulduktan sonra ne zaman açılır?

Giriş Tarihi: 3.7.2020 09:21 ABONE OL
Instagram kaç gün dondurulur? Instagram dondurma süresi kaç gün?

Instagram dondurma işlemi yapmak isteyen kullanıcılar öncelikle kafalarına takılan pürüzleri gidermek istiyor. Hesabını ne zaman geri açabileceği konusunda bilgi sahibi olduktan Instagram dondurma işlemini uygulamak isteyenler doğru yerdeler. Instagram kaç gün dondurulur sorusunun cevabı en ayrıntılı şekilde bu başlık altında yer alıyor. En çok yapılan işlemler arasında yer alan dondurma işlemi ile ilgili bilgi almak için ayrıntıları incelemeye başlayabilirsiniz.

Instagram Kaç Gün Dondurulur?

Instagram hesap dondurma işlemi öncesi kullanıcıların kafalarına takılan soru işaretlerinden bir tanesidir. Geçici bir süre hesabını kullanmaya ara vermek isteyenler yeniden hesabını aktif hale getirmek istediğinde ise sorun yaşamak istemiyor. Bu noktada akla takılan soru işareti için korkmanıza gerek yok. Çünkü istediğiniz an hesabınızı dondurabilir, istediğiniz an ise aktif hale getirebilirsiniz. Ancak bu işlemi bir kere yaptıktan sonra hesabı yeniden dondurmanız için aradan 7 gün süre geçmesi gerekiyor.

Instagram'ı Geçici Olarak Nasıl Dondurabilirim?

Instagram hesap kapatma işlemini geçici olarak yapmak isteyen kullanıcılar doğru yerdeler. Çeşitli nedenlerden dolayı hesabını bir süre kapatmayı düşünenler bu işlemi Instagram'ın resmi internet sitesinde yer alan hesap ayarları kısmından yapabiliyor. Bu noktada izleyeceğiniz adımlar ile oldukça basit. Instagram'ı geçici olarak nasıl kapatabilirim sorusunun cevabı şöyle;

  • Instagram hesabınızı kapatmak için öncelikle aşağıda yer alan bağlantıya tıklayınız.
  • Instagram hesap ayarları penceresine geldikten sonra hesabınızı kapatmak için size sunulan seçeneklerden bir tanesini seçiniz.
  • Kullanıcı adı, telefon numarası ve parolanızı doğru bir şekilde doldurunuz.
  • Hesabı Geçici Olarak Kapat butonuna bastıktan sonra bu işlemi başarı ile gerçekleştirebileceksiniz.
  • Hesap kapandıktan sonra yeniden aktif hale getirmek için ise kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesaba giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Instagram Dondurma İşlemi İçin Tıklayınız

ARKADAŞINA GÖNDER
Instagram kaç gün dondurulur? Instagram dondurma süresi kaç gün?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA