İŞKUR bilişim personeli sınav sonucu

Giriş Tarihi: 20.9.2013 15:49

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü sözleşmeli bilişim personeli sınav sonucu açıklandı.

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü sözleşmeli bilişim personeli sınav sonucunda kazanan listesini yayınladı. Yapılan açıklama şu şekilde:

KURUMUMUZA SÖZLEŞMELİ BİLİŞİM PERSONELİ OLARAK ATANMAYA HAK KAZANANLARA İLİŞKİN DUYURU

Sözleşmeli Bilişim Personeli sınavında başarılı olanların asil/yedek listesi aşağıda belirtilmiştir. Listede isimleri asil olarak belirtilen adaylar Kurumumuz internet sitesinde yapılan ilandan itibaren en geç 10 işgünü içerisinde mal bildirim formu (doldurularak) ile dilekçe ekinde atanmalarına esas belgeleri teslim etmek ve sözleşme imzalamak, sözleşmede belirtilecek tarihte işe başlamak üzere Genel Müdürlüğümüz İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığına (Mevlana Bulvarı (Konya yolu) No:42 Beşevler/ANKARA) şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

İlan tarihinden itibaren 10 işgünü içerisinde müracaat etmeyenlerin veya sözleşme imzaladığı halde sözleşmede belirtilen tarihte işe başlamayanların veya bu sürenin dolduğu gün itibariyle on beş günü geçmeyen ve belge ile ispat edilebilen kabul edilebilir mazeret bildirmeyenler haklarından feragat etmiş sayılacaktır. Yerlerine var ise yedek adayların atamaları yapılacaktır.

Gerçeğe aykırı belge verenler ya da beyanda bulunanlar hakkında yasal işlem yapılacak, atamaları yapılmış ise atamaları iptal edilecek, idare tarafından kendilerine bir bedel ödenmiş ise bu bedel yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir.
Adaylara ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

İNSAN KAYNAKLARI DAİRESİ BAŞKANLIĞI

EK: Sözleşmeli Bilişim Personeli Sınav Sonuç Listesi

Dilekçe

Mal Bildirim Formu

İSTENEN BELGELER

1- Mal Bildirim Formu.(Doldurulacak)
2- 4 adet vesikalık fotoğraf.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İŞKUR bilişim personeli sınav sonucu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN