Türkiye'nin en iyi haber sitesi

33 müfettiş yardımcısı alınacak

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü yazılı ve sözlü olmak üzere 2 aşamalı düzenlenecek giriş sınavıyla 33 müfettiş yardımcısı alacak.

Giriş Tarihi: 28.11.2013 12:41
Gençlik ve Spor Bakanlığı'na bağlı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü yazılı ve sözlü olmak üzere 2 aşamalı düzenlenecek giriş sınavıyla 33 müfettiş yardımcısı alacak.

Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın ilanı Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü'nde çalıştırılmak üzere, genel idare hizmetleri sınıfında 8. dereceden boş bulunan 33 adet müfettiş yardımcısı kadrosuna açıktan atama yapmak amacıyla, müfettiş yardımcılığı giriş sınavı yapılacak. Aranan koşulları taşıyan giriş sınavına katılmak isteyen adaylar, 2 Aralık 2013 tarihinden itibaren www.gsb.gov.tr ve www.kyk.gov.tr internet adreslerinden ulaşabilecekleri başvuru formunu elektronik ortamda dolduracak. Yüksek öğrenim diploma veya mezuniyet belgelerini tarayarak eklemeleri ve Başvuru Formunun çıktısı ile birlikte formda belirtilen belgeleri 16 Aralık 2013 tarihi mesai saati bitimine kadar şahsen, elden veya posta yoluyla iletmeleri gerekecek. Giriş sınavına katılmaya hak kazanan adayların listesi 20 Aralık 2013 tarihinden sonra www.gsb.gov.tr ve www.kyk.gov.tr internet adreslerinden ilan edilecek.

SINAV İKİ AŞAMALI YAPILACAK

Giriş Sınavı, yazılı ve sözlü şeklinde yapılacak. Yazılı sınav çoktan seçmeli test usulüyle gerçekleştirilecek. Yazılı ve sözlü sınav tarihi, saati ve yeri giriş sınavına girmeye hak kazanan adayların isimleriyle birlikte www.gsb.gov.tr ve www.kyk.gov.tr internet adreslerinde ilan edilecek, ayrıca yazılı tebligat yapılmayacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
33 müfettiş yardımcısı alınacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN