Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sosyal medyanın önemi uygulamalı anlatıldı

Giriş Tarihi: 28.11.2013 12:42 Güncelleme Tarihi: 28.11.2013 12:53

Memurlar, Samsun Memurlar Derneği (SAMED)'nin düzenlemiş olduğu "Sosyal Medyanın Önemi ve Kullanımı" konulu seminerde buluştu.

Samsun'da görev yapan dernek üyesi memurlar mesai sonrası SAMED dernek binasında düzenlenen "Sosyal Medyanın Önemi ve Kullanımı" konulu seminere katılarak sanal dünyayı yakından tanıma imk'nı buldu. Seminere konuşmacı olarak Eğitimci Erol Yalçınkaya katıldı. Erol Bey, bu güne değin edinmiş olduğu bilgi ve birikimlerini, mesleğinden gelen yeni kuşak ilişkileri, iletişimler ve kullanımlarını katılımcılarla paylaşırken günümüzün teknolojik gelişmelerine paralel kitlesel ve bireysel iletişim araçlarının ve biçimlerinin gelişim ve dönüşümünü anlatan kısa bir gösterimde bulundu. Sosyal Medya ve kullanımının, iyiye ve doğruya yönlendirilmesinin öneminin vurgulandığı, örneklemelerin yapıldığı seminere memurların katılım ve ilgisi yoğun oldu. Özellikle çocukların ve gençlerin karşı karşıya oldukları durumlar için ebeveyn farkındalığının oluşturulmasına ayrıca, ebeveynlerin de doğru biçimde iyiye yönelik kullanımda bulunabilme bilgi ve yeteneğinin geliştirilmesinin amaçlandığı seminer oldukça verimli geçti. Seminerin son bölümünde katılımcılar soru ve düşüncelerini, karşılaştıkları sorun ve tecrübeleri aktardı.

Panelin sonunda ise katılımcılara teşekkür eden Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Muhsin Bayrak, "Umarım Panel, arzu edildiği gibi verimli olmuş, sizlerin gerektiği gibi bilgilenmenize ve aydınlanmanıza vesile olmuştur. İnşallah." temennisinde bulundu. Daha sonra panele konuşmacı olarak katılan Eğitimci Erol Yalçınkaya' ya göstermiş olduğu özveri ve nezaketi için SAMED Yönetim Kurulu adına teşekkür ederek gecenin anısına bir plaket takdim etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sosyal medyanın önemi uygulamalı anlatıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN