sorgulama sayfası 2019 - 81. dönem ÖGG sınav sonuçları nereden öğrenilir?

Büyük bir merakla beklenilen 81. dönem açıklandı! Böylelikle katılım gösteren adayların yanıtını aradığı ' sınav sonuçları açıklandı mı?' sorusu da yanıtına kavuştu. Daire Başkanlığı tarafından yapılan açıklama neticesinde, ilgili sonuç sorgulama sayfası adayların erişimine açıldı. Peki, 2019 Özel Güvenlik 81. dönem ÖGG sınav sonuçları nasıl ve nereden öğrenilir? Haberimizin detaylarından 81. dönem ÖGG sonuçları sorgulama sayfası bilgilerine ulaşabilir, hemen kontrol sağlayabilirsiniz. İşte detaylar...

Giriş Tarihi: 11.5.2019 10:16 Güncelleme Tarihi: 11.5.2019 10:16
ÖGG sınav sonuçları sorgulama sayfası 2019 - Özel Güvenlik 81. dönem ÖGG sınav sonuçları nereden öğrenilir?

Özel Güvenlik Görevlisi alımları için heyecan dolu süreç sona erdi. 21 Nisan tarihinde gerçekleşen 81. dönem Özel Güvenlik Görevlisi ve 57. Yenileme Eğitim Sınavı'na katılım gösteren adayların yanıtını aradığı en önemli soru cevabına ulaştı. Bu doğrultuda, adaylar 'ÖGG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?' sorusuna Google üzerinden ulaşmaya çalışıyordu. Emniyet Genel Müdürlüğü'ne bağlı Özel Güvenlik Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre, 2019 ÖGG sınav sonuçları sorgulama sayfası erişime açıldı. Peki, sonuçlar nasıl ve nereden görüntülenir?

ÖGG SINAV SONUÇLARI HEMEN SORGULA!

Haberimizin detaylarından, gerçekleşen 81. dönem Özel Güvenlik Görevlisi ve 57. Yenileme Eğitim Sınavı kapsamında ÖGG sonuçları sorgulama işlemlerine ulaşabilirsiniz.

İşte ayrıntılar;

ARKADAŞINA GÖNDER
ÖGG sınav sonuçları sorgulama sayfası 2019 - Özel Güvenlik 81. dönem ÖGG sınav sonuçları nereden öğrenilir?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN