tarafından açıklandı! 2019 hızlı sorgulama ekranı

Büyük bir merakla beklenilen 2019 ve PA üzerinden açıklandı. Böylelikle, Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) bünyesinde çalışabilmenin amacı ile 13 Temmuz tarihinde düzenlenen yazılı sınava katılım gösteren adayların yanıtını aradığı ' açıklandı mı?' sorusu da cevabına ulaşmış oldu. Yaşanan bu gelişmenin ardından, bekçilik yazılı sınav sonuçları sorgulama hakkındaki araştırmalar da yoğunluk kazandı. Sizler için hazırladığımız haberimizin detaylarından PA ve MEB sorgulama sayfası ile 2019 bekçilik sınav sonuçlarını hızlı ve kolay bir şekilde görüntüleyebilir, sürecin nasıl işleyeceğine dair fikir sahibi olabilirsiniz.

Giriş Tarihi: 7.8.2019 17:15 Güncelleme Tarihi: 9.8.2019 16:02
Bekçilik sınav sonuçları MEB tarafından açıklandı! 2019 Bekçilik yazılı sınav sonuçları hızlı sorgulama ekranı

Binlerce adayın merakla beklediği 2019 açıklandı. Bilindiği üzere, 13 Temmuz 2019 tarihinde EGM bünyesinde bekçi alımı kapsamında çalışmanın hayalini kuran vatandaşlar yazılı sınava katılım göstermişti. O günden bu yana, ' açıklandı mı?' sorusunun cevabı oldukça merak ediliyor. Akşam saatlerinde Milli Eğitim Bakanlığı ve Polis Akademisi resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru neticesinde, 1. ve 2. dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı sınav sonuçlarının erişime açıldığı duyuruldu. Hayallerini gerçekleştirebilmek için geçer not alıp almadığını merak eden vatandaşların da konuya yönelik sorgulamaları artış gösterdi. Zira, 50 puan alan ve diğer şartları karşılayan adayların süreci olumlu olarak ilerleyecek.

BEKÇİLİK FİZİKİ YETERLİLİK PARKUR MÜLAKATI VE SÖZLÜ MÜLAKATLAR NASIL NE ZAMAN YAPILACAK? TIKLA ÖĞREN!

MEB VE PA EKRANI İLE 2019 BEKÇİLİK YAZILI SINAV SONUÇLARI SORGULAMA

Sizler için hazırladığımız haberimizin detaylarından ve PA ekranı aracılığıyla 2019 bekçilik yazılı sınav sonuçları sorgulama işlemlerinizi yapabilir, merak ettiğiniz bilgileri kolay ve hızlı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

ARKADAŞINA GÖNDER
Bekçilik sınav sonuçları MEB tarafından açıklandı! 2019 Bekçilik yazılı sınav sonuçları hızlı sorgulama ekranı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN