personel alımı için son günler! 2019 İŞKUR TYP başvurusu nasıl yapılır? Okullara güvenlik alımı başvuru ekranı!

okullara güvenlik görevlisi alım ilanları geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Uzun süredir beklenen ilana göre okullara güvenlik, çevre düzenlemesi, bakım onarım temizlik alanlarında işçi alımı yapılacak. Toplum Yararına Programlar kapsamında (TYP) personel alım ilanları vatandaşlar tarafından sıkça araştırılıyor. İŞKUR'un hayata geçirdiği Toplum Yararına Programlar kapsamında birçok ile güvenlik görevlisi alımı yapılacak. Peki, İŞKUR TYP okul başvuruları nasıl yapılır? ilanları ve başvuru detayları haberimizde…

Giriş Tarihi: 20.9.2019 09:26 Güncelleme Tarihi: 20.9.2019 09:26
İŞKUR TYP personel alımı için son günler! 2019 İŞKUR TYP başvurusu nasıl yapılır? Okullara güvenlik alımı başvuru ekranı!

güvenlik görevlisi ilanları resmi olarak yayınlandı. Başvurmak isteyen adaylar internet üzerinden TYP okul başvurusu nasıl yapılır? Sorusuna yanıt arıyor. Okullarda çalışmak üzere tam 6 bin 800 kişilik bir alım yapılacağı İŞKUR tarafından duyurulmuştu. TYP, Doğrudan veya yüklenici eli ile toplum yararına bir iş ya da hizmetin gerçekleştirilmesi yoluyla özellikle istihdamında zorluk çekilen işsizlerin çalışma alışkanlık ve disiplininden uzaklaşmalarını engelleyerek işgücü piyasasına uyumlarını gerçekleştirmek ve bunlara geçici gelir desteği sağlamak amacıyla uygulanan programlardır. Peki, İŞKUR TYP okullara güvenlik görevlisi başvurusu nasıl yapılır? İŞKUR TYP personel alımı başvuru şartları nelerdir?

İŞKUR TYP PERSONEL ALIMI

İşkur tarafından yayınlanan ilanlara göre okullara güvenlik, çevre düzenlemesi, bakım onarım temizlik alanlarında işçi alımı yapılacak. Personel alım ilanlarını haberimizde bulabilirsiniz.

ARKADAŞINA GÖNDER
İŞKUR TYP personel alımı için son günler! 2019 İŞKUR TYP başvurusu nasıl yapılır? Okullara güvenlik alımı başvuru ekranı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN