yazılı sınav sonuçları açıklandı! ile Denetçi Yardımcısı sınav sonuçları sorgulama

Büyük bir merakla beklenilen sınav sonuçları açıklandı. Böylelikle, 27-28 Nisan 2019 tarihlerinde uygulanan sınavlara katılım gösteren adayların yanıtını aradığı 'Sayıştay Denetçi Yardımcısı Adaylığı sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?' sorusu da cevabına ulaştı. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi () tarafından yapılan açıklamaya göre sonuçlar bugün itibari ile erişime açıldı. Peki, ÖSYM ile 2019 Sayıştay Denetçi Yardımcısı Adaylığı Yazılı Sınav sonuçları nasıl ve nereden sorgulanır? Detayları sizler için derledik.

Giriş Tarihi: 13.6.2019 17:10
Sayıştay Denetçi Yardımcısı Adaylığı yazılı sınav sonuçları açıklandı! ÖSYM ile Denetçi Yardımcısı sınav sonuçları sorgulama

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığınca (ÖSYM), "2019 Sayıştay Başkanlığı Sayıştay Denetçi Yardımcısı Adaylığı Yazılı Sınavı" sonuçları açıklandı. Adaylar, "2019 Sayıştay Başkanlığı Sayıştay Denetçi Yardımcısı Adaylığı Yazılı Sınavı" sonuçlarına ÖSYM'nin "https://sonuc.osym.gov.tr" adresinden T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile erişebilecek.

ÖSYM İLE 2019 SAYIŞTAY DENETÇİ YARDIMCISI ADAYLIĞI YAZILI SINAV SONUÇLARI SORGULAMA!

ÖSYM'nin internet sitesinde yer alan duyuruya göre, 27-28 Nisan 2019'da uygulanan Sayıştay Başkanlığı Sayıştay Denetçi Yardımcısı Adaylığı Yazılı Sınavı değerlendirme işlemleri tamamlandı.

Adaylar, sınav sonuçlarına ÖSYM'nin "https://sonuc.osym.gov.tr" adresinden T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile erişebilecek.

SORGULAMA SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sayıştay Denetçi Yardımcısı Adaylığı yazılı sınav sonuçları açıklandı! ÖSYM ile Denetçi Yardımcısı sınav sonuçları sorgulama
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN