İŞKUR nihai isim listesi belli oldu mu, kura sonuçları açıklandı mı? 2020 Sağlık Bakanlığı sürekli işçi alımı kuraları ne zaman?

bünyesinde 14 bin başvuruları geçtiğimiz günlerde İŞKUR üzerinden tamamlandı. Bakanlık bünyesinde istihdam edilmenin hayali ile başvurularını tamamlayan adamlar, kura sonuçları için beklemeye koyuldu. Bu noktada, '2020 kura sonuçları açıklandı mı?' sorusunun cevabı oldukça merak ediliyor. İŞKUR, 14 bin sürekli işçi alımı kura sonuçları için nihai liste hakkında detayları paylaştı. Peki, 2020 Sağlık Bakanlığı sürekli işçi personel alımı kura sonuçları ne zaman açıklanacak? Nihai isim listesi nasıl, nereden görüntülenir? İşte, İŞKUR giriş ekranı ile işçi alımı kura sonuçları ve niha liste bilgisi...

Giriş Tarihi: 2.4.2020 09:31 Son Güncelleme: 6.4.2020 16:09 ABONE OL
Sağlık Bakanlığı İŞKUR sürekli işçi alımı nihai isim listesi belli oldu mu, kura sonuçları açıklandı mı? 2020 Sağlık Bakanlığı sürekli işçi alımı kuraları ne zaman?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından müjdesi verilen 14 bin sürekli işçi alımı başvuruları geçtiğimiz gün tamamlandı. Bakanlık bünyesinde istihdam edilmenin hayali ile başvurularını İŞKUR ekranı üzerinden yapan adaylar, kura sonuçları için beklemeye koyuldu. Bu doğrultuda, İŞKUR üzerinden başvuruları alan Sağlık Bakanlığı tarafından kura sonuçları için niha liste detayları paylaşıldı. Yaşanan bu gelişme üzerine, '2020 Sağlık Bakanlığı sürekli işçi alımı kura sonuçları açıklandı mı?' sorusunun yanıtı araştırılmaya başlandı.

SAĞLIK BAKANLIĞI 14 BİN SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI NİHAİ İSİM LİSTESİ SORGULAMA

Sağlık personeli temizlik personeli, güvenlik görevlisi, klinik destek elemanı ve aşçı alımı başvuruları dün başlamış olup, 30 Mart 2020 tarihinde sona erdi. İŞKUR tarafından yapılan açıklamada nihai listenin İŞKUR iş başvuruların sayfası üzerinden erişime açıldığına yer verildi.

SAĞLIK BAKANLIĞI İŞÇİ PERSONEL ALIMI SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Haberimizden, Sağlık Bakanlığı 14 bin sürekli işçi personel alımı sonuçları hakkında bilgi edinebilir, İŞKUR giriş ekranı ile nihai isim listesinin nasıl ve nereden görüntüleneceğine ulaşabilirsiniz.

ARKADAŞINA GÖNDER
Sağlık Bakanlığı İŞKUR sürekli işçi alımı nihai isim listesi belli oldu mu, kura sonuçları açıklandı mı? 2020 Sağlık Bakanlığı sürekli işçi alımı kuraları ne zaman?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA