Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mut’ta Vergi Haftası Kutlamaları

Giriş Tarihi: 23.2.2015 11:08
Mut’ta Vergi Haftası Kutlamaları
Mut ilçesinde Mal Müdürü Vekili Sayit Diler, Vergi Haftası kutlamaları kapsamında Vergi Dairesi çalışanları ve mali müşavirler ile birlikte Atatürk Anıtı’na çelenk koydu.
1990 yılından bu yana her yıl 23 Şubat–1 Mart tarihleri arasında çeşitli etkinlikler kutlanan Vergi Haftası’nın başlaması dolayısıyla gerçekleştirilen törene, Mut Mal Müdürü Vekili Sayit Diler, vergi dairesi çalışanlar, mali müşavirler ve vatandaş katıldı.
Sayit Diler’in Atatürk Anıtı’na çelenk sunumuyla başlayan törenden sonra Kaymakam Mehmet Ali Akyüz makamında ziyaret edildi.
Kaymakam Akyüz’ün odasında toplu fotoğraf çekimiyle sona eren törenin ardından basın mensuplarına kısa bir açıklama yapan Sayit Diler, “Vergi Haftası etkinlikleri ile vatandaşlarımızda vergi bilincinin oluşturulması, vergiye gönüllü uyumun sağlanması, idare-mükellef arasında güven ortamının sağlanması ve verimli bilgi akışının gerçekleştirilmesi suretiyle değişimin sürekli hale getirilmesi hedeflenmektedir. Bu doğrultuda, Vergi Haftasında bir taraftan geleceğimizin vergi konusunda bilinçli ve kararlı mükellefleri olacak çocuklarımıza ve gençlerimize Vergi ve Gelir İdaresi tanıtılırken, diğer taraftan mükelleflerimiz ve vatandaşlarımızla çeşitli platformlarda bir araya gelerek etkili bir iletişim ortamının sağlanmasına çalışılacaktır” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mut’ta Vergi Haftası Kutlamaları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN