Bölge Birincisi Olan Çukurova İlköğretim Okulu’ndan Can’a Ziyaret

Giriş Tarihi: 10.3.2015 12:18 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Bölge Birincisi Olan Çukurova İlköğretim Okulu’ndan Can’a Ziyaret
Basketbol Küçük Kızlarda Bölge birincisi olan Çukurova İlköğretim Okulu takımı, Belediye Başkanı Şevket Can’ı ziyaret etti.
Okul Müdürü Mehmet Erişik, Müdür yardımcısı Turan Müftüoğlu, Beden Eğitimi Öğretmeni Atiye Türker eşliğinde sporcuları kabul eden Başkan Can, şampiyon basketbolcuları tebrik etti. Can, “Tarsus’umuzu en iyi şekilde temsil ettiğiniz için sizleri ve okul yöneticilerini tebrik ediyorum. Başarılarınızı devamı diliyorum. Sevgili öğrenciler, sizler bizlerin geleceğisiniz. Bizim sizlerden beklentimiz çok. Biz bu dünyayı, Türkiye ve dolayısıyla Tarsus’u sizden emanet aldık. Onun için çok çalışacaksınız. Sizlerden çok çalışmayı ve topluma saygılı bir insan olmayı bekliyoruz. Spor ile birlikte eğitiminize de çok önem vereceksiniz. Tüm öğrencileri, daha doğrusu herkesin bir şekilde spor yapması gerektiğine inanıyorum. Sizleri tekrar tebrik ediyor, Tarsus’umuzu en iyi şekilde temsil ettiğinizi içinde ayrıca teşekkür ediyorum. Gruplardan sonra inşallah Türkiye Şampiyonasında da mücadele edersiniz” dedi.
Okul Müdürü Mehmet Erişik, 5 ve 6. sınıf öğrencilerden oluşan takımlarının ’de düzenlenen Küçükler Basketbol şampiyonasında İl birincisi olduklarını, 17-19 Mart tarihleri arasında Gaziantep’te düzenlenen Grup maçlarında Mersin’i temsil edeceklerini söyledi.
Başkan Can, sporculara çeşitli hediyeler vererek, günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bölge Birincisi Olan Çukurova İlköğretim Okulu’ndan Can’a Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN