Türkiye'nin en iyi haber sitesi

MEÜ Prestij Kartların Dağıtımına Başlandı

Giriş Tarihi: 10.3.2015 10:38 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
MEÜ Prestij Kartların Dağıtımına Başlandı
Teknoloji Transfer Ofisi (TTO) ve Dış İlişkiler Şube Müdürlüğü tarafından hazırlık çalışmaları yürütülen, ’ Üniversitesi (MEÜ) Prestij Kart’ın dağıtımına başlandı.
Üniversite personeline Mersin genelinde giyimden gıdaya, eğitimden otomobile kadar farklı sektörlerdeki firmalarda indirim ve taksit avantajları sağlayan kartın ilk takdimi Rektör Prof. Dr. Ahmet Çamsarı’ya yapıldı. Prof. Dr. Çamsarı’ya Prestij Kart takdimi, Rektörlük makamında yapıldı. Rektör Danışmanı Doç. Dr. Aslıhan Doğan Topçu’nun da Rektör Prof. Dr. Çamsarı’ya eşlik ettiği takdim törenine, Forum AVM Genel Müdürü Adem Erol ile TTO’dan Uzman Mesut Uzman, Dış İlişkiler Şube Müdürlüğü personeli Öğretim Görevlisi Ayça Uysal Özcan, Öğretim Görevlisi Duygu Bulut, Banu Es Yılmaz ve Aslı Uğurlu Deliktaş katıldı. Törende, kartın sponsorluğunu üstlenen Forum AVM Genel Müdürü Adem Erol ile kartın hazırlık çalışmalarını yürüten Uzman Mesut Uzman ve Dış İlişkiler Şube Müdürlüğü personeline Rektör Prof. Dr. Çamsarı tarafından birer teşekkür belgesi verildi.
Böylesi bir projeyi çok uzun zamandır hayal ettiğini söyleyen Çamsarı, üniversite personeline yönelik hazırlanan prestij kartın 60’tan fazla iş yeri ve mağazada indirim ve çeşitli avantajlardan yararlanma imkanı sağlayacağını belirtti. Bu sayının zaman içinde daha da artırılacağına dikkat çeken Çamsarı, "Biz büyük bir aileyiz. Bu kartı kullanan insanın ’Ben Mersin Üniversitesi’nin mensubuyum’ duygusunu hissetmesi bize yeter. Böylesi projeler, biraz da hayatı kolaylaştırmaktır; olduğun yeri beğenmek, sevmektir. İndirim oranları biraz teferruat olduğunu düşünüyorum. Tabi ki yüksek indirim oranları insanı mutlu eder ama neticede bu aidiyeti hissetmesini istiyoruz. İnsanlar kendilerine önem verildiğini görsün istiyoruz. Projenin kapsamını zamanla daha da genişleteceğiz" diye konuştu.
Forum AVM Genel Müdürü Adem Erol da Mersin Üniversitesi ile şimdiye kadar pek çok ortak çalışma yaptıklarını ve bundan mutluluk duyduklarını ifade ederek, "Forum Mersin sadece bizim değil aynı zamanda sizin de ikinci adresinizdir. Üniversite tarafından yürütülen işlerde bize düşen bir görev varsa her zaman yerine getirmeye hazırız" şeklinde konuştu.
Mersin genelinde 61 firmada indirim ve çeşitli avantajlar sağlayan prestij kartın dağıtımına bugünden itibaren başlanacak. İlk aşamada bin 538 akademik personel için basılan kartlar en yakın zamanda idari personel için de basılacak. Kartlar akademik personele elden teslim edilecek, ulaşılmayan akademisyenlerin ise bölüm sekreterliğine bırakılacak. Ayrıca kişilerin e-mail adreslerine firmaların kısa tanıtımı, adresleri, indirim oranları gibi kartla ilgili detayların yer aldığı bilgiler iletilecek. Kredi kartlarında olduğu gibi elektronik manyetiğe sahip kartlarda, 16 hanelik kart numarası bulunacak. Kartın son 8 hanesi kişinin personel sicil numarasından oluşacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MEÜ Prestij Kartların Dağıtımına Başlandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN