Mezitli Belediyesi’nin ‘Mezitli Kart’ Projesi Hayata Geçti

Giriş Tarihi: 2.4.2015 11:58 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
Mezitli Belediyesi’nin ‘Mezitli Kart’ Projesi Hayata Geçti
’in merkez ilçe Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, ’Mezitli Kart’ projesini hayata geçirdiklerini belirterek, vatandaşa birçok ayrıcalık ve avantaj sunan bu hizmetten herkesin yararlanmasını istedi.
Mezitli Belediyesi, çok kapsamlı yeni bir uygulamayı daha hayata geçirdi. Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan’ın, geçtiğimiz aylarda tanıtımını yaptığı ve içinde barındırdığı sayısız imkanla kullanıcısına sürekli kazanç sağlayacak ‘Mezitli Kart’ projesi, ’İçinde sadece hizmet var’ sloganıyla Mezitli Belediyesi binası arkasında hizmete girdi. Mezitli Kart’ın, ilçede yaşayan vatandaşları indirimli hizmet veren esnafla buluşturacağını ve kart sahiplerine belediye hizmetlerinde öncelik sağlanacağını belirten Başkan Tarhan, kartın Mezitli’de yaşayanların vazgeçilmez bir parçası olacağını vurgulayarak, "Kullanıcısını farklı hissettirecek bir kart. Herkesin Mezitli Kart fırsatlarından yararlanmasını istiyorum" dedi.
Kart sahibi olmak için ’Mezitli Kart’ ofisini ziyaret eden Başkan Tarhan, burada bir açıklama yaptı. Mezitli ve Mersin’de yaşayan herkesin Mezitli Kart’ı almasını tavsiye eden Tarhan, “Çünkü bu karta sahip olan vatandaşlarımız sağlık sektörü, süper marketler, alışveriş merkezleri ve çeşitli işyerlerinde belirli oranlarda indirimden yararlanacaklar. Kart sahipleri, indirimlerden yüzde 10, yüzde 20, yüzde 25 gibi farklı oranlarda yararlanabiliyorlar. Vatandaşlarımız, ’Mezitli Kart’ ofisine sembolik bir ücret ödeyerek kart sahibi olabilir. Ayrıca www.mezitlikart.com internet sitemizden, TC numarası girerek kart başvuruları yapabilir, kart hakkında daha detaylı bilgiyi ve birçok kampanyaları takip edebilirler" diye konuştu.
Kart başvurularına yoğun ilgi olduğunun altını çizen Tarhan, "Mezitli Kart’a gösterilen ilgi için tüm Mezitli ve Mersinlilere teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımızın, kartımızı alıp cüzdanında bulundurulmalarında yarar var. Çünkü her geçen gün sayısı katlanarak artan üye işlerlerimizden alışveriş yaptıklarında kendilerini ayrıcalıklı hissedeceklerdir" ifadelerini kullandı.
Öte yandan, kart sahiplerinin, Mezitli Belediyesi kablosuz internet ağı olan MezitliKart İnternetim’den ücretsiz olarak faydalanabilecekleri bildirildi. Başlangıç olarak Viranşehir Mahallesi sahilinde hizmete giren kablosuz internetin, ilerleyen günlerde Mezitli’nin bir çok yerinde uygulamaya geçeceği belirtilirken, Mezitli Belediyesi’nce verilen kurslar, düğün salonu, sosyal tesislerden gibi birçok hizmetten yüzde 20 indirimli olarak faydalanabilecekleri kaydedildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mezitli Belediyesi’nin ‘Mezitli Kart’ Projesi Hayata Geçti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN