Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Erdemli’de Polis Eşleri Belgeli Takı Tasarımcı Oldu

Giriş Tarihi: 6.7.2015 10:38 Güncelleme Tarihi: 6.7.2015 13:54
Erdemli’de Polis Eşleri Belgeli Takı Tasarımcı Oldu
’in Erdemli İlçesi Halk Eğitim Merkezi ve ASO Müdürlüğü tarafından açılan ‘takı tasarım’ kursunu başarıyla tamamlayan polis eşlerine belgeleri törenle verildi.
Törende bir konuşma yapan Erdemli Kaymakamı Osman Taştan, kursa ilgi gösterip katılan ve başarıyla tamamlayan polis eşlerini tebrik etti.
İlçede açılan kursların büyük faydalarının görüldüğünü ifade eden Taştan, “Vatandaşlarımızı en iyi şekilde geleceğe hazırlamak, meslek sahibi yapmak için elimizden gelenden fazlasını yapmaya çalışıyoruz. Bu ülkeye çalışan ve üreten insanlar lazım. Bu anlamda Halk Eğitim Merkezimiz çok çeşitli kurslarla vatandaşlarımızın el becerilerini geliştirip aynı zamanda ev ekonomilerine katkı sağlama yolunda güzel işler başarıyor. Belge almaya hak kazanan bütün kursiyerlerimizi bir kez daha tebrik ediyoruz” dedi.
Erdemli Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu (ASO) Müdürü Ömer Okur ise “Takılar eski çağlardan beri salonlardan, mezarlara kadar farklı taşların keşfedilmesiyle günümüze kadar değerini kaybetmeden gelmiştir. Geldiğimiz noktada takı, insanlar için vazgeçilmez bir hal almıştır. Açtığımız bu kursta ortaya çıkan ürünler kursiyerlerimize bir uğraş, bazen maddi bir katkı ve artık kendi takılarını yapabilme olanağı sağlamıştır” diye konuştu.
Konuşmaların ardından kursiyerlere belgeleri ilçe protokolü tarafından takdim edildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erdemli’de Polis Eşleri Belgeli Takı Tasarımcı Oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN