Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gülnarlılar, Akkuyu Ngs İftarında Buluştu

Giriş Tarihi: 13.7.2015 13:38 Güncelleme Tarihi: 13.7.2015 17:13
Gülnarlılar, Akkuyu Ngs İftarında Buluştu
’in Gülnar ilçesinde vatandaşlar, Akkuyu Nükleer Güç Santrali A.Ş. tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar programında bir araya geldi.
Gülnar Kız Teknik ve Meslek Lisesi bahçesinde düzenlenen iftar yemeğine, Kaymakam İsmail Pendik’de katıldı. Ramazan ayının güzel bir gününde bir arada bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Pendik, "Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu da azaptan kurtuluş olan Ramazan-ı Şerif’in bu son günlerini idrak ederken, bizlere böylesine güzel bir iftar programı hazırlayan güçlü Türkiye’nin yeni enerjisi Akkuyu Nükleer’e teşekkür ediyoruz. İnşallah böylesine güzel programlar artarak devam edecektir" dedi.
Akkuyu Nükleer Mersin Bilgilendirme Merkezi Müdürü Eyyüp Lütfi Sarıcı ise, Türkiye’nin ilk nükleer santralinin kurulacağı Gülnar’da her fırsatta vatandaşlar ile bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduklarını söyledi. Her yıl geleneksel hale gelen iftar programlarında bir araya gelerek Ramazan’ın bereketinden birlikte istifade ettiklerini dile getiren Sarıcı, Akkuyu Nükleer olarak her zaman Gülnarlıların yanında olduklarını vurguladı.
Çocukların da unutulmadığı iftar programında balonlar dağıtıldı. En büyük ilgiyi ise pamuk şeker ve dondurma gördü. Akkuyu Nükleer yetkililerine teşekkür eden vatandaşlar, bu tür dayanışma etkinliklerinin devam etmesi dileğinde bulundu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gülnarlılar, Akkuyu Ngs İftarında Buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN