Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Erdemli Belediyesi Üretiyor

Giriş Tarihi: 22.7.2015 13:18 Güncelleme Tarihi: 22.7.2015 17:07
Erdemli Belediyesi Üretiyor
Erdemli Belediyesi marangozhane atölyesinde üretilen ürünler, ilçenin her yerinde vatandaşın hizmetine sunuluyor.
İlçe sınırları içerisinde bulunan park, cami, Kur-an kursu, okul, minibüs durakları, mezarlıklar ve yeşil alanlarda bulunan bütün oturma grubu ürünleri ihtiyacının, Belediye Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı marangoz atölyesinde gerçekleştirildiği bildirildi. Şehrin ihtiyacının, dışa bağımlı olmadan belediyenin kendi tesislerinde yapıldığını söyleyen Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, banklardan kamelyaya, kuş yuvalarından piknik masalarına, mezarlıklarda yapılan yapılara kadar birçok ürünün piyasa değerinin çok altından belediye marangozhanesinde üretildiğini belirtti.
Erdemli Belediyesi’nin her türlü üretim hizmetini kendi bünyesinde yapacak kapasitede olduğunu vurgulayan Tollu, mevcut personel ve malzemelerle yapılan bütün hizmetlerin alın teri ve emek harcanarak yapılan hizmetler olduğunu söyledi.
Marangozhane çalışanlarından alınan bilgilerde üretilen ürünlerin şehrin çeşitli noktalarına yerleştirildiği, bütün okul ve camilere, mezarlıklara ve çarşı merkezlerine bu ürünlerin halkla buluşturulduğu kaydedildi. Marangoz atölyesinde üretimin son hızıyla devam ettiği, vatandaşlardan ve kurumlardan gelen taleplere göre hizmet verildiği belirtildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erdemli Belediyesi Üretiyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN