Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Model Of Celebrity 2015'in şampiyonları seçildi

Koreograf Banu Noyan, İletişim Danışmanı Özgür Aras ve tasarımcı Hakan Akkaya'nın, podyum ve ekranlara yeni yüzler kazandırmak amacıyla Türkiye’nin birçok bölgesinde yer alan alışveriş merkezlerinde seçmeler yaparak yetenekli gençleri keşfettikleri yarışma Model Of Celebrity Türkiye'nin beklenen büyük finali önceki akşam yapıldı.

Giriş Tarihi: 26.2.2016 17:56 Güncelleme Tarihi: 26.2.2016 17:57
Model Of Celebrity 2015'in şampiyonları seçildi
Jüri üyelerinin, aylarca Türkiye'nin dört bir yanını dolaşarak oyunculuk ve modellik yeteneklerini sergileyen binlerce genç arasından seçtikleri 14 bay – 15 bayan aday, Model of Celebrity Türkiye yarışmasının büyük finalinde ünlü isimlerden oluşan jürinin karşısına çıktı.

SAHNE SANATLARINDA BİR İLK


Çiğdem Tunç, Gökay Kalaycıoğlu ve Şenol İpek'in sunumlarını yaptığı yarışmanın koreografisini ise Akif Örük tarafından hazırlandı. Sahne sanatlarında bir ilk olan üçlü sunum izleyicilerden tam puan aldı ve büyük ilgi gördü. Çiğdem Tunç, Şenol İpek ve Gökay Kalaycıoğlu arasında yaşanan esprili dialoglar ise izleyenleri kahkahaya boğdu.

STAR IŞIĞI, GENÇLERİ PARLATTI

25 Şubat 2016 Perşembe akşamı, WOW Convention Center'da gerçekleştirilen Model Of Celebrity Türkiye yarışmasının jürisinde Koreograf Uğurkan Erez, Organizatör Ahmet San, Fotoğraf Sanatçısı Mehmet Turgut, TV Yapımcısı Armağan Çağlayan, Sanatçı Nükhet Duru, Yönetmen Hamdi Alkan, WOW Convention Center Genel Koordinatörü Ziya Cihan, Yaratıcı Etkinlikler Derneği Başkanı Yavuz Özdel, Tasarımcı Şinasi Günaydın, Jadore Yönetim Kurulu Başkanı Nezahat Kayışkan, Cast Ajansı Sahibi Berkant Zincidi, Organizasyon Komitesi Başkanı Banu Noyan ve İletişim Danışmanı Özgür Aras yer aldı.

Bu muhteşem jürinin karşısına çıkmak için 22 Şubat 2016 Pazartesi günü kampa giren gençler, dans-yürüyüş eğitimi alarak saç-makyaj ve yarışma giysileriyle styling hazırlıkları yapılarak yarışmaya hazırlandı.

Final günü jüri karşısına çıkan 14 erkek ve 15 kadın yarışmacı arasında yapılan zorlu seçimde bayanlarda yarışmaya Eskişehir'den katılan Tuğçe Çelik, erkeklerde ise Bursa'dan katılan Emre Berber 1. oldu.

Birinciler ödüllerini Organizasyon Komitesi Başkanı Banu Noyan, Özgür Aras ve Nükhet Duru'nun elinden aldılar.

Yarışmanın ikincileri, bayanlarda İstanbul'dan Ayşegül Şen, erkeklerde Bursa'dan Seyfur Said'e ödüllerini Sevim Emre ve Hamdi Alkan verdi.

Model of Celebrity üçüncüleri bayanlarda İstanbul'dan Öykü Varlı, erkeklerde İstanbul'dan Barış Doruk'a ise ödüllerini Uğurkan Erez ve Mehmet Turgut takdim etti.

Jüri Özel Ödülü'nün sahipleri bayanlarda İstanbul'dan Elif Sözen, erkeklerde Osmaniye'den Veli Orçan ödüllerini Armağan Çağlayan ve Ahmet San'ın elinden aldı.

Basın Özel Ödülü'ne ise bayanlarda Bursa'dan Büşra Kapancıgil, erkeklerde Adana'dan Mert Şimşek Yılmaz layık görüldü ve ödülleri Oya Aydoğan, Salih Keçeci ve Bircan İpek tarafından kendilerine verildi.

BÜYÜK FİNALDE BÜYÜK SÜRPRİZLER

Yarışmada sahne alan Suadiye, Aysun Kocatepe ve Burak Kut, şarkılarıyla konukları coşturdu. Genç şarkıcı Suadiye'nin dans şovu izleyenlerden tam not aldı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Model Of Celebrity 2015'in şampiyonları seçildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN