Erol: Kadın Siyasetin Nesnesi Değil, Öznesidir

Giriş Tarihi: 23.2.2015 10:38
Erol: Kadın Siyasetin Nesnesi Değil, Öznesidir
AK Parti İl Kadın Kolları 4’üncü olağan kongresi Sıtkı Koçman Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi salonunda yapıldı. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi’nin de katıldığı kongre tek aday ile yapılırken, mevcut Başkan Armağan Erol tekrar başkanlığa seçildi.
Kongrenin açılışında konuşan AK Parti İl Kadın kolları Başkanı Armağan Erol, “AK Parti kuruluşundan bu yana siyasete kattığı değerler ile siyasetin daha güvenilir, daha şeffaf yapılabileceğini ortaya koymuştur. Ayrıca toplumsal sınıflara, cinsiyetlere bakmadan herkesin siyasete katılmasının önündeki engelleri kaldırmaya kararlıdır. Kurucu genel başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’nun bize duyduğu güven ile bir yandan siyasetten ekonomiye, eğitimden sağlığa, kültürden sanata hayatın her alanında biz kadınlar aktif roller üstleniyoruz. Kadın siyasetin nesnesi değil, öznesidir” dedi.
Erol, Türkiye’nin artık dünün Türkiye’si olmadığını belirterek, “Türkiye artık ekonomisi ile ayakta duran ve sağlam basın, askeri gücü ile ve genç nüfusu ile güçlü bir devlettir. Biz gücümüzü dağıtmadıkça, millet olarak aynı ufka baktıkça hiçbir güç bizi yıkamayacaktır. Siyasetin hasım olduğu bilincindeyiz. Mücadelemizi hasmımızın başarısı için mücadele ediyoruz. Bizin anlayışımız, birbirimizin önünde ya da arkasında olmak değil, yan yana durabileceğimiz bir takım olmaktır” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erol: Kadın Siyasetin Nesnesi Değil, Öznesidir
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN