Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sahilde Kitap Okudular

Giriş Tarihi: 1.4.2015 19:28 Güncelleme Tarihi: 2.4.2015 03:07
Sahilde Kitap Okudular
Bodrum’da 51’inci Kütüphane Haftası kapsamında düzenlenen etkinlikler devam ediyor.
30 Mart - 5 Nisan günleri arasında kutlanan Kütüphane Haftasında, öğrencilerde okuma alışkanlığını ve zevkini geliştirmek ve kitap sevgisini artırmak için çeşitli etkinlikler düzenleniyor.
Bu etkinlikler kapsamında Kumbahçe Sahilinde kitap okuma etkinliği gerçekleştirildi. Bodrum’un değişik okullarından gelen öğrenciler Kumbahçe Sahilinde öğretmenleriyle birlikte kitap okudular. Güneşli havada deniz kenarında kitap okuyan öğrenciler renkli görüntüler oluştu.
Bodrum Cevat Şakir Halk Kütüphanesi Müdürü İbrahim Öztürk "Türkiye Okuyor Kampanyası" kapsamında 81 ilde aynı saatte kitap okuma Etkinliğini gerçekleştirdiklerini belirterek, "Buradaki sloganımız ’Barış İçin Kitap Okuyoruz’ Öğrencilerimizle birlikte Sivil toplum örgütlerimiz, öğretmenlerimiz ve Daire amirlerimiz bugün bizimle beraber. İnsanların dikkatini biraz olsun kitap okumaya çekersek ne mutlu bize. Bunun için biz elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Ben Tüm Bodrum’da yaşayan halkımızın Kütüphane Haftasını kutluyor ve kütüphanemizi daha çok sahiplenmeye davet ediyorum" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sahilde Kitap Okudular
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN