Dr. Yüksel: “Elin İş Tutsun Muhammet Başkan”

Giriş Tarihi: 10.7.2015 12:18 Güncelleme Tarihi: 10.7.2015 16:30
Dr. Yüksel: “Elin İş Tutsun Muhammet Başkan”
MHP’den milletvekili aday olan Dr. Ferat Yüksel, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat tarafından Çamlı Sokak’ta yapılan çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulundu.
Muhammet Tokat’ın eline tırmık alıp poz vermesini eleştiren Dr. Ferat Yüksel “6,5 yıldır Milas’ta Belediye Başkanısın. Yan gelip yatıyordun yıllardır. Milas’ımızın güzide yerlerinden biri olan Çamlı Sokağın adını Çamurlu Sokak diye değiştirip tabela hazır deyince düştün yollara. Eserin olan Çamurlu Sokakta basına toplantısı yapıp, eline de tırmık alıp poz vermişsin. 1 ay önce elime küreği alıp yollara düşmemden etkilendin sanırım. Dert etme iyi olanı taklit edip, takip etmek erdemdir. Ama uzun uzadıya anlatmışsın yapacaklarını yine bir sürü mazeret üretmişsin. “ diye konuştu.
BELEDİYECİLİK MAZERET ÜRETME YERİ DEĞİLDİR
Dr. Ferat Yüksel, Başkan Tokat’ın 7 yıldır Milas’a çivi çakmadığını öne sürerek; “Çamlı sokakta çalışmalara hızla başladık, yılsonundan önce biter diyorsun. Ama Aynası iştir kişinin lafına bakılmaz. 2 yıl sürmesinde diğer HIZLA bitireceğiz dediğim üst yapı çalışmaları gibi olmasın da. Defalarca söyledim belediyecilik mazeret değil hizmet üretme yeridir. Yapacağım diye uzun uzun brifingde anlattıkların bir marifet değil zaten yıllar önce yapman gereken işlerdi. Basın Toplantısında anlattıklarını okuyan sanar ki 3 aylık Belediye başkanısın. Neredeyse 7 yıldır Milas’a Çivi çakmamışsın, toza Çamura mahkûm etmişsin, yıllar önce yapman gerekenleri şimdi yapıyorsun. Tabela dikeceğim demesem bu basın toplantısını yapıp çalışmaları hızlandırır mıydın acaba” Şeklinde konuştu.
SENİN YAPTIĞIN BELEDİYECİLİĞİ HAFTANIN 1 GÜNÜ ÇALIŞMAYLA YAPARIM
“7 yıldır Milas halkından kaçan Muhammet Tokat’a sayemde halka buluştun” diyen Dr. Ferat Yüksel, “Milaslıdan kaçıyordun Sayemde halkla buluşmaya başladın. Birde şahsıma yönelik "Polemikten daha önemli işlerimiz var" diyerek göndermede bulunmuşsun. Ben Milas’ı karış karış gezdim, yaklaşık 100 köyü ziyaret ettim. Yaptığın önemli bir iş hizmet göremedim. Senin Yaptığın bu belediyeciliği haftanın bir günü çalışmayla Yaparım ben. Bana laf göndermeyi bırak bir an önce Milas merkezi Afrika sokaklarından daha kötü görünümden bir an önce kurtar. Kaderine terk edilmiş köylerimize hizmet götür. Çamlı Sokak’ı da biran önce bitir Sayın Başkan. Yoksa tabelayı götürür dikerim” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dr. Yüksel: “Elin İş Tutsun Muhammet Başkan”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN