Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yücelen Hastanesi Fizik Tedavide De İddialı

Giriş Tarihi: 20.10.2015 11:38 Güncelleme Tarihi: 20.10.2015 11:48
Yücelen Hastanesi Fizik Tedavide De İddialı
Marmaris Özel Yücelen Hastanesi, bir çok branşta olduğu gibi fizik tedavi yöntemi,n dede hastalarına kaliteli hizmet sunuyor.
İlçede yaşayan Nurten Kılıç , yaklaşık 45 gün önce Marmaris dışında özel bir hastanede olduğu boyun fıtığı ve servikal spondiloz (boyun kireçlenmesi) ameliyatları sonrası iyileşme dönemini tamamlamak üzere Marmaris Özel Yücelen Hastanesine başvurdu. Kılıç Beyin Cerrahı Dr. Niyazı Taşkıran ve Fizik Tedavi Uzmanı Dr. İlknur Karakuş’un ortak tedavileri sonucunda kısa sürede ayağa kalkarak sağlığına kavuştu. Hastaneye başvurduğunda ayakta zor duran ve sağ kolunu ve bacağını oynatamayan Kılıç’a uygulanan yoğun fizik tedavisi olumlu sonuç verdi ve hasta kısa sürede evine yürüyerek gitti.
FTR Uzmanı Dr. İlknur Karakuş hasta hakkında şunları söyledi; "Hasta ilk görüldüğünde yatar durumdaydı.Sağ tarafta hem kol hem de bacakta kontraksiyon (geçici kasılma) tarzında kas kontrolü mevcuttu. Kaslarını istediği gibi kullanamıyordu. 30 gün boyunca eklem hareketleri,kas güçlendirme için rehabilitasyon programına alındı. Başarılı bir tedavi sonrası evine yürüyerek gönderdik”
Sağlığına kavuşarak taburcu edilen Nurten Kılıç, “Geldiğimde yataktan kalkamaz durumdaydım. Uygulanan Fizik Tedaviden sonra çok şükür şu anda ayağa kalkabiliyor ve adım atabiliyorum”dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yücelen Hastanesi Fizik Tedavide De İddialı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN