Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Futbol Ve Hentbol Grup Müsabakaları ’ta Yapılacak

Giriş Tarihi: 3.4.2015 11:38 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 15:54
Futbol Ve Hentbol Grup Müsabakaları Muş’ta Yapılacak
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali Kartal, 2014-2015 Okul Sporları Küçükler Futbol ve Yıldızlar Hentbol Grup müsabakalarının Muş’ta yapılacağını açıkladı.
İl Müdürü Kartal, 7-12 Nisan tarihleri arasında 2014-2015 Okul Sporları Küçükler Futbol ve Yıldızlar Hentbol Grup müsabakalarının Muş’ta gerçekleştirileceğini belirtti. Kartal, “7-9 Nisan 2015 tarihleri arasında küçükler (erkek) futbol grup müsabakaları ilimiz sentetik sahada yapılacak. Yarışmaların teknik toplantısı 6 Nisan 2015 tarihinde saat 17.00’de Gençlik Merkezi’nin toplantı salonunda yapılacak olup, toplantı salonunda herhangi bir sorun yaşanmaması için teknik toplantıya katılacaktır. Kafile başkanı ve çalıştırıcılar, yarışmalara katılacak sporcu öğrencilerin valilik onayı, nüfus cüzdanı aslı, okul sporları bilgi yönetim sisteminden alınan esame listesi ve 2014-2015 eğitim ve öğretim yılında alınan sporcu öğrenci lisansı ile birlikte katılmaları gerekmektedir. 9-12 Nisan 2015 tarihleri arasında yıldızlar (kız-erkek) hentbol grup müsabakaları ilimiz Atatürk Spor Salonu’nda yapılacak. Yarışmaların teknik toplantısı 8 Nisan 2015 tarihinde saat 17.00’de Gençlik Merkezi’nin toplantı salonunda gerçekleştirilecek. Toplantı salonunda herhangi bir sorun yaşanmaması için teknik toplantıya katılacak kafile başkanı ve çalıştırıcılar, yarışmalara katılacak sporcu öğrencilerin valilik onayı, nüfus cüzdanı aslı, okul sporları bilgi yönetim sisteminden alınan esame listesi ve 2014-2015 eğitim öğretim yılında alınan sporcu öğrenci lisansı ile birlikte katılmaları gerekmektedir” ifadelerini kullandı.
Kartal, futbol grup müsabakalarına Bitlis, Bingöl, Van, Şırnak, Siirt, Mardin, Batman, Hakkari, Iğdır ve Diyarbakır illerinden katılım olacağını belirterek, hentbol grup müsabakalarına ise Bitlis, Elazığ, Erzurum, Van, Tunceli, Iğdır ve Diyarbakır illerinden katılım olacağını sözlerine ekledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Futbol Ve Hentbol Grup Müsabakaları Muş’ta Yapılacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN