Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan Asya’dan Kızılay Başkanına Ziyaret

Giriş Tarihi: 4.4.2015 15:58 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 15:54
Başkan Asya’dan Kızılay Başkanına Ziyaret
Belediye Başkanı Feyat Asya, Kızılay Olağan Genel Kongresi’nde Denetleme Komisyonu üyeliğine seçilen Kızılay Muş Şube Başkanı Cengiz Koç’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Kısa bir süre önce Kızılay Denetleme Komisyonu üyeliğine seçilen Kızılay Muş Şube Başkanı Cengiz Koç’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Bu kapsamda kendisini ziyaret eden Muş Belediye Başkanı Feyat Asya, Koç’a yeni görevinde başarılar diledi. Koç’un Muş için çok başarılı çalışmalara imza attığını belirten Başkan Asya, Muş’un sosyo-ekonomik alanda geri kalmış iller arasında olmasından dolayı ihtiyaç sahibi ailelerin fazla olduğunu ve Kızılay’ın sürekli bu ailelere maddi destek verdiğini kaydetti. Muş’un birinci derece deprem bölgesinde olduğunu hatırlatan Asya, “Bakınız Kızılay sadece yardım yapmakla kalmıyor. Birinci derece deprem bölgesinde olan ilimiz ve bölgemiz için doğal afetlerde de insanlarımızın yardımına koşuyor. Van depreminde gördük ve yaşadık. Devletimiz başta olmak üzere Kızılay ve benzeri kurum ve kuruluşlar Vanlı kardeşlerimiz için seferber oldu. Van’a en hızlı ulaşan ekipler arasında Muş Kızılay’ı da yer alıyordu. Bu anlamda Kızılay ülkemiz için olmazsa olmaz bir kurumdur. Ben Kızılay Başkanı olan Sayın Cengiz Koç Başkanıma Denetleme Komisyonu üyeliği görevinde de başarılar diliyorum” dedi.
Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kızılay Muş Şube Başkanı ve Kızılay Genel Başkanlığı Denetleme Komisyonu Üyesi Cengiz Koç, Muş’ta yaptıkları çalışmaları bundan sonra Ankara’da devam ettireceklerini dile getirdi. Belediye Başkanı Feyat Asya ile uyum içerisinde işbirliği yaparak çalıştıklarını kaydeden Koç, “Biz bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Muş için ne yapabiliriz onun hesabını yapacağız. Sayın başkanımız bizleri ziyaret edip övgü dolu sözleri ile bizleri onurlandırdı. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Ankara’da kendisine her zaman her konuda destek verecek bir kardeşinin olduğunu hatırlatmak isterim. Bizim tek derdimiz Muş. İnanıyorum ki bizim gibi düşünen Muşlular bir araya gelirse Muş kısa sürede çok mesafe kat edecektir” dedi.
Yapılan konuşmaların ardından Kızılay Denetleme Komisyonu üyesi ve Muş Şube Başkanı Cengiz Koç tarafından Belediye Başkanı Feyat Asya’ya Kızılay Genel Başkanı Ahmet Lütfi Akar ve kendisi adına çeşitli hediyeler takdim etti.
Ziyarete Muş Belediyesi Genel Koordinatörü Abdullah Avcı ile Belediye Personel Müdürü Erhan Güler de katıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Asya’dan Kızılay Başkanına Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN