Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Malazgirt Adliyesi Tayinleri Çıkan Savcı Ve Hâkime Veda Yemeği Verdi

Giriş Tarihi: 23.6.2015 13:08 Güncelleme Tarihi: 23.6.2015 13:36
Malazgirt Adliyesi Tayinleri Çıkan Savcı Ve Hâkime Veda Yemeği Verdi
’un Malazgirt adliye personeli tarafından, Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu’nun kararnamesi ile tayinleri çıkan Cumhuriyet Savcısı Mustafa Ekrem Petekkaya ve Hâkim Mustafa Doğan onuruna iftar yemeği düzenlendi.
Cumhuriyet Savcısı Mustafa Ekrem Petekkaya ve hâkim Mustafa Doğan onuruna Malazgirt adliyesi personelleri tarafından düzenlenen veda yemeğine Patnos Adliyesi Başsavcısı Resul Narin, Malazgirt Cumhuriyet Savcısı Ersoy Yıldız, Patnos Adliyesi Ağır Ceza Reisi Komisyon Başkanı Cengiz Doğan, Patnos Adliyesi Ağır Ceza Reisi Komisyon üyesi Mustafa Bakır, Malazgirt Ziraat Odası Başkanı Tahsin Kılıç, adliye personeli ve çok sayıda sevenleri katıldı. Cumhuriyet Savcısı Ersoy Yıldız, tayini çıkan Cumhuriyet Savcısı Mustafa Ekrem Petekkaya ve hâkim Mustafa Doğan’a yeni görev yerinde başarılar diledi. Savcı Ersoy, ”Gönül isterdi ki uzun yıllar beraber çalışalım. Ancak bizim mesleğimizin görev süresi maalesef uzun değil. Gerçek olana bir şey var oda vakti gelince yer değiştirmek tayin olmak. Bu vesile ile burada görev yaptıkları süre içerisinde vermiş oldukları üstün hizmetlerden dolayı sayın savcıma, sayın hakime çok teşekkür ediyorum. Ayrıca bizlere gösterdikleri muhabbetten dolayı da ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Gittikleri yeni görev yerlerinde üstün başarılarının devamını diliyorum “dedi.
Veda yemeğinde konuşan Cumhuriyet Savcısı Mustafa Ekrem Petekkaya, görev süreleri boyunca halkla bütünleştiklerini belirterek,"Halkımıza en iyi hizmeti sunmak için elimizden geleni en iyi şekilde yürüttüğüme inanıyorum. Tabi bizim için hüzünlü bir gün. Tabi her görevin bir başlangıcı ve bitişi vardır. Malazgirt’te iki yılımı tamamladım ve şimdi ayrılık vakti. Bizlere bu veda gecesini tertipleyen tüm sevenlerimize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Bizleri bu veda gecesinde yalnız bırakmayan siz değerli dostlarıma çok teşekkür ediyorum ve bizlere haklarınızı helal edin " dedi.
Tayini çıkan hakim Mustafa Doğan ise, veda yemeğini düzenledikleri için Malazgirt adliyesi personeline teşekkür etti. Yemeğin sonunda Malazgirt Adliyesi’ne yaptığı katkılardan dolayı tayini çıkan Cumhuriyet Savcısı Mustafa Ekrem Petekkaya’ya başarı plaketini Patnos Adliyesi Başsavcısı Resul Narin verirken, tayini çıkan hâkim Mustafa Doğan’a ise başarı plaketini Cumhuriyet Savcısı Ersoy Yıldız verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Malazgirt Adliyesi Tayinleri Çıkan Savcı Ve Hâkime Veda Yemeği Verdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN