Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Belediye Başkanı Ünver:

Giriş Tarihi: 17.6.2015 11:28 Güncelleme Tarihi: 17.6.2015 12:30
Nevşehir Belediye Başkanı Ünver:
Belediye Başkanı Hasan Ünver ,rahmet sağanağı ile tüm inanan insanları kuşatan Ramazan ayının, tüm değerleri ile birlikte yaşanması ve yaşatılmasının gerektiğini belirtti.
Belediye Başkanı Hasan Ünver, yarın başlayacak mübarek Ramazan ayı nedeniyle bir tebrik mesajı yayınladı.
Ünver yayınladığı mesajında, rahmet, bereket , feyz ve bağışlanma ayı olarak da bilinen ve inananlara nefis muhasebesi imkanı da tanıyan rahmetin ve bereketin filizlendiği ve kök saldığı Ramazan ayının birlik ve beraberlik ruhu içerisinde idrak edilmesi temennisinde bulundu. Ünver mesajında özetle şunları vurguladı;
“ Ramazan ayı, sahip olduğu manevi ahenk, rahmet ,feyz ve bereketi ile tüm Müslümanları daha da güçlü kılıyor. Bu yüzden mübarek Ramazan ayı sahip olduğu tüm değerleri ile birlikte yaşanması ve yaşatılması gerektiğine inanıyorum. Karşılıklı yardımlaşma duygusunun ön plana çıktığı, nefis muhasebesinin daha yalın ve öz bir şekilde yapıldığı bu mübarek günler, kişiler arasındaki dostluk ve sevgi bağlarını da daha güçlü hale getirmektedir. 11 ayın sultanı Ramazan ayının tüm inananlara hayırlara vesile olmasını diliyor, tüm vatandaşlarımıza bu vesile ile saygı, selam ve muhabbetlerimi iletiyorum.”
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nevşehir Belediye Başkanı Ünver:
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN