Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ali Kale Beyzbol Seminerine Katıldı

Giriş Tarihi: 24.3.2015 15:28 Güncelleme Tarihi: 24.3.2015 15:32
Ali Kale Beyzbol Seminerine Katıldı
Beyzbol Antrenörü Ali Kale İtalya’da düzenlenen "Uluslararası Antrenörlük Seminerine" katıldı.
Türkiye’den 6 antrenörün davet edildiği seminerde Niğde’yi de temsil eden Beyzbol Antrenörü Ali Kale, seminerde kazandığı tecrübelerle hem Niğde’de hem de Türkiye’de beyzbolun gelişmesi için çaba harcayacağını söyledi.
Uluslararası Antrenörlük Seminerinin 16-21 Mart tarihlerinde İtalya’nın Pisa Şehrinde düzenlendiğini ifade eden Kale, Dünya Beyzbol Federasyonu ve Türkiye Beyzbol Federasyonun organize ettiği Uluslararası Antrenörlük seminerinin beyzbol branşının ülkemize yayılması ve gelişmesi için önemli olduğunu ifade etti.
Seminerin çok verimli geçtiğini belirten Kale: " Beyzbol branşı ülkemizde alışık olunmayan bir branş. Bu branşın gelişmesi için Türkiye beyzbol federasyonu tarafından Niğde pilot il seçildi. Seminerde kazandığımız tecrübeyle hem ilimizde hem ülkemizi de bu sporun gelişmesi için en iyi şekilde çalışacağız. Seminere katılmamıza destek olan başta Türkiye Beyzbol Federasyonu Başkanı Şahin Kömürcü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Harun Turhan’a teşekkür ederim" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ali Kale Beyzbol Seminerine Katıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN