arşivine SABAH’tan dev katkı

15 Temmuz arşivine SABAH’tan dev katkı

hain darbe girişiminin yıldönümünde SABAH “Türkiye’nin Yeniden Doğuşu: 15 Temmuz” isimli kitabıyla demokrasi ve insanlık tarihi arşivine büyük bir katkı sağladı

ihanet girişiminin birinci yılında SABAH, "Türkiye'nin Yeniden Doğuşu: 15 Temmuz" isimli derleme yayınına imza attı. 15 Temmuz ile ilgili özel fotoğrafların yer aldığı derleme, darbe girişimini canları pahasına, eşsiz bir destan yazarak durduran tüm vatan evlatlarına ithaf edildi.

MİLLİ İRADE HİÇE SAYILDI
Kitabın giriş yazısına imza atan Turkuvaz Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Serhat Albayrak şunları kaydetti: "Türkiye 15 Temmuz'da büyük bir ihanetin hedefi oldu. Ordumuzun içinde yuvalanmış FETÖ'ye mensup cuntanın, milletimizin iradesini hiçe sayarak cüret ettiği alçakça saldırıyla, halkımız tarafından seçilmiş yönetim devrilmek istendi. Bu kitapta terör örgütü FETÖ'nün sinsice nasıl yapılandığını, masum insanlarımızın canına mal olan darbe girişiminin an be an nasıl yapıldığını, kahraman halkımızın bu terörü bitirmek adına tankların önüne nasıl atladığını ve meydanlarda kazanılan zaferin, demokrasi mitingleri ile yine meydanlarda nasıl taçlandırıldığını okuyacaksınız." Albayrak yazısına şöyle devam etti: "Bizler, Turkuvaz Medya Grubu olarak, tarihi belge niteliğindeki, 'Türkiye'nin Yeniden Doğuşu: 15 Temmuz' kitabını ülkemizin başına gelen bu kötülüğü hiçbir zaman unutturmamak ve gelecek nesillere destan yazmış ecdatlarını en iyi şekilde yad etmeleri amacıyla hazırladık. Çarpıcı fotoğraflarla bir araya getirdiğimiz bu çalışmada gerçek bir kahramanlık hikâyesi bulacaksınız. Ülkemizin bir daha böyle acılar yaşamaması dileğiyle, bu derlemeyi sizlere ve insanlık tarihinin arşivine sunuyoruz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
15 Temmuz arşivine SABAH’tan dev katkı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN