Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Eğitim Bir-sen Üyeleri Kahvaltıda Buluştu

Giriş Tarihi: 8.3.2015 14:58 Güncelleme Tarihi: 8.3.2015 15:14
’nun Fatsa ilçesinde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Eğitim Bir-Sen Fatsa Şubesi tarafından üyelerine kahvaltı verildi.
Fatsa Belediyesi Kültür Sarayı’nda gerçekleşen kahvaltıya, AK Parti Ordu Milletvekili İhsan Şener, Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Erişmiş, AK Parti Fatsa İlçe Başkanı Abdullah Uçar, Eğitim Bir-Sen Fatsa Temsilciliği Başkanı Tuncay Doğan, Fatsa Gençlik Merkezi Müdürü Berat Şahin, Fatsa Gençlik Spor Müdürü Halil Bekyürek ve sendika üyeleri katıldı.
Kadınların haklarını savunabilmeleri için örgütlü olması gerektiğini Eğitim Bir-Sen Fatsa İlçe Başkanı, “Bizler örgütlü olduğumuz için büyük bir sendika olduk. Kadınlarımız da çıkarlarını ve haklarını korumak için örgütlü olmak zorunda. Bugün 8 Mart dünya kadın dayanışmasının sembol günü. Bugün haklarını isteyen kadınlarımızın günü. Ben programa katılan herkese teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun” dedi.
Kadının gününü ayırarak kadın günü yapmanın medeniyet sapması olduğunu söyleyen Milletvekili İhsan Şener ise, "Gün insan günüdür ve tüm günler bizim günümüzdür. Bana göre tüm günler kadınlar günüdür. Sizler, Fatsa’nın geleceğini şekillendirecek olan insanlarsınız. Bir aile olarak sorunlarımızı çözebiliyor olmak çok büyük nimettir. Ben kadınlarımızda geleceğimizin ışığını görüyorum" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eğitim Bir-sen Üyeleri Kahvaltıda Buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN