Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Fatsa’da Minik Öğrencilere ’Değerler’ Eğitimi

Giriş Tarihi: 26.3.2015 16:18 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
Fatsa’da Minik Öğrencilere ’Değerler’ Eğitimi
’nun Fatsa ilçesinde Hacer Yücel Anaokulu 2015 yılı Mart ayı “Değerler Eğitimi” kapsamında bir etkinlik gerçekleştirdi.
Okul bahçesinde düzenlenen etkinliğe Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem Cinoğlu, Fatsa İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Ramazan Töngel, Ramazan Akyol, Vahit Bölek Fatsa ilçe Gençlik ve Spor Müdürü Halil Bekyürek, Fatsa Gençlik Merkezi Müdürü Berat Şahin, Fatsa Halk Eğitim Merkezi Müdürü Musa Uçar, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.
Etkinliğin açılış konuşmasını Fatsa Hacer Yücel Anaokulu Müdürü Ahmet Kabacı gerçekleştirdi. Kabacı, “Her ay okulumuzda minik yüreklerimize bir değerimizi aşılıyoruz. Bu ay ki değerler eğitimimizin konusu da Barış ve Vatanseverlikti. Sevgi Çiçekleri Sınıfı Öğretmeni Rukiye Aslantürk, okulumuzda bir ay boyunca barış ve vatanseverlik konusu ile ilgili etkinlikler düzenledi” dedi.
Müdür Kabacı’dan sonrada açıklamalarda bulunan Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem Cinoğlu ise, “Önemli bir etkinliği öğrencilerimiz burada gerçekleştiriyorlar. Barış ve vatanseverlik konusunu bu yaşlarda aşılamak çok önemlidir” diye konuştu.
Konuşmaların ardından minik öğrenciler çeşitli gösteriler sundular. Sonrasında Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem Cinoğlu barış güvercinini doğaya salarken, minik öğrenciler de havaya balonları gönderdiler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fatsa’da Minik Öğrencilere ’Değerler’ Eğitimi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN