Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kurtulmuş: "Onların Vaatlerini AK Parti Zaten Yaptı"

Giriş Tarihi: 5.5.2015 14:58 Güncelleme Tarihi: 5.5.2015 15:06
Başbakan Yardımcısı ve Milletvekili adayı Numan Kurtulmuş, 7 Haziran seçimlerinde en avantajlı partinin AK Parti olduğunu belirterek, “Diğer partilerin seçim beyannamelerinde vaat ettiklerinin hepsini AK Parti 13 yıldır zaten yapıyor” dedi.
22 Mayıs’ta açılacak olan Ordu-Giresun Havalimanı’ndaki son çalışmaları yerinde inceleyen Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, burada basın mensuplarına yaptığı açıklamada, 7 Haziran seçimleri öncesi muhalefet partilerinin seçim beyannamelerindeki vaatlerinin hepsinin AK Parti iktidarı tarafından yerine getirildiğini söyledi. Bu sebeple AK Parti’nin seçimlere büyük bir avantajla gittiğini belirten Kurtulmuş, “Diğer partilerin seçim beyannamelerinde vadetmiş olduğu birçok şeyi zaten AK Parti 13 yıllık iktidarında yapmış ve gerçekleştirmiş. Çiftçiye mazot desteğinden tutun da ailelere okuttukları çocuklara desteğe kadar birtakım vaatlerde bulunuyorlar ama kusura bakmasınlar bunlar zaten yapılıyor. Ayrıca 13-15 sene evvel ’Karadeniz’in derinlikleri doldurularak bunun üzerine uluslararası alanda çok itibarlı bir havalimanı inşa edilecek’ desek herhalde bu kimsenin aklına gelmezdi" diye konuştu.
“ONLAR KONUŞUR, AK PARTİ YAPAR SLOGANI GERÇEK”
AK Parti’nin bu anlamda kimsenin aklına gelmeyecek projeleri gerçekleştirdiğini anlatan Kurtulmuş, "Aynı şekilde Marmaray, aynı şekilde İstanbul’daki üçüncü havalimanı, aynı şekilde boğazın altından geçecek üç katlı yeni proje. İnşallah kısa sürede bitireceğimiz Dereyolu Projesi. Hızlı trenler ve birçok proje. Bütün bunlar, ’onlar konuşur, AK Parti yapar’ meselesini sadece bir slogan olarak değil gerçek olarak ortaya seriyor. Bundan dolayı da ayrıca iftihar ediyoruz. Milletimize hayırlı uğurlu olsun" değerlendirmesini yaptı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kurtulmuş: "Onların Vaatlerini AK Parti Zaten Yaptı"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN