Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Orman İşletmesi Satış Deposunun Çehresini Değiştirdi

Giriş Tarihi: 25.6.2015 11:28 Güncelleme Tarihi: 25.6.2015 14:32
Orman İşletmesi Satış Deposunun Çehresini Değiştirdi
Adana Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı işletmesinde, üretilen orman emvallerinin görücüye çıktığı son satış depoları kurumsal imaja uygun hale getirildi.
İşletme müdürlüğünde göreve yeni başlayan Orman Endüstri Mühendisi Ahmet Tamer nezaretinde yürütülen çalışmalar ürün satış depolarının çehresini değiştirdi.
Depolarda yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren İşletme Müdürü Ferdi Özer, öncelikle depoların dış görünümünü değiştirdiklerini, bu amaçla Toplum Yararına Çalışma Projesi işçileri tarafından depo çevresi dikenli tel ihatanın tamir edildiğini, giriş kapılarının yenilendiğini ve depo içerisindeki atıl alanların tesviye edilerek istif yerlerinin genişletildiğini belirtti. Özer, depolara gelen orman ürünlerinin titizlikle incelenerek II. sınıf vasıf taşıyanların ayrı satışa sunulduğunu, güncel stok durumunu gösteren tabelaların yapıldığını ve tüm depolarda artık tomruk ve maden direk istiflerinin ızgara üzerine yapıldığını sözlerine ekledi.
Yetkililer, satış depolarında yapılan bu ve benzeri düzenlemelerin müşteri memnuniyeti bakımından çok önemli olduğunu ve kurum saygınlığını artırdığını ifade ettiler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Orman İşletmesi Satış Deposunun Çehresini Değiştirdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN