Domuz Avında Öldürülen Gencin Katili 4 Yıldır Bulunamadı

Giriş Tarihi: 20.10.2015 11:28 Güncelleme Tarihi: 20.10.2015 12:03
’nin Kadirli ilçesinde 2011 yılında arkadaşlarıyla gittiği domuz avında kimin silahından çıktığı belli olmayan kurşunlarla hayatını kaybeden gencin ailesi, aradan geçen 4 yılda hala katilin bulunamamasına tepki gösterdi.
2011 yılının Haziran ayında Tahsin Karaüce (22) S.I, A.K ve Y.K, isimli arkadaşlarıyla domuz avına çıkmış, Karaüce, Kızyusuflu Köyü Haramidere mevkisinde kimin silahından çıktığı belli olmayan kurşunlarla vurulmuştu. Beraber ava gittiği arkadaşları tarafından Osmaniye Devlet Hastanesi’ne götürülen Karaüce, tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetmişti. Bu olayın ardından soruşturma kapsamında, ava giden diğer üç kişi sorgulanmış ve serbest bırakılmıştı. Bu süre zarfında failin yakalanamamasına tepki gösteren gözü yaşlı anne Safinaz Karaüce, "Oğlumun katili, elini kolunu sallaya sallaya geziyor. 4 yıldır uyku uyumuyorum. Bizim kimseyle bir sorunumuz yoktu. Oğlum ava gitmiş fakat elinde silahı da yoktu, olsa da kullanmasını bilmez. Oğlum suçsuz yere öldü. Ben devletimizden oğlumun katilini bulmasını istiyorum. Yeter artık dayanacak gücümüz kalmadı. Oğlumun katilini bulamayanlar yerlerine beni koysunlar kendi başlarına böyle bir olay gelseydi ne yaparlardı” dedi.
Ne oğlunun ne kendisinin hiç kimseyle husumeti olmadığını da belirten ölen gencin babası Durdu Karaüce ise, "Oğlum o gün arkadaşlarıyla birlikte ava gitmiş diyorlar. Oğlumun elinde silah dahi yok kullanmasını da bilmez zaten bu nasıl ava gitmektir. Ava gitti denilen arkadaşlarının daha önce bazı akrabaları ile husumeti olan kişiler. Benim yüreğim yanıyor. Bu olayın bir an önce aydınlatılmasını istiyorum. Ancak o zaman acım hafifler" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Domuz Avında Öldürülen Gencin Katili 4 Yıldır Bulunamadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN