Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kişiye özel otomobil tasarımı

Giriş Tarihi: 15.4.2013 10:42
Üst segment marka araç sahiplerine yönelik çalışmaları ile dünyada adını duyuran Erbakan Malkoç yönetimindeki Dizayn VIP, tasarımlarını Almanya, İngiltere, Fransa ve İtalya başta olmak üzere 25 ülkeye ihraç ediyor.

Yüzde yüz yerli üretim yapan, tamamen el işçiliğiyle Türk mühendisler ve ustalar tarafından şekillenen araçlar, altın kaplamadan, devekuşu derisine kadar özel malzemeler kullanılarak tasarlanıyor.

Erbakan Malkoç yönetimindeki Dizayn VIP ekibi, seri üretim yerine kişiye özel butik üretim yapıyor.

100 kişilik deneyimli kadrosu ile tasarım yapan Dizayn VIP, dünyanın önde gelen isimlerine araç tasarımları yaparak üretiminin büyük bir kısmını ihraç ediyor.

Türkiye ve dünyada önemli birçok ismin araçlarını, zevkleri doğrultusunda tasarlayarak konforlu yaşam alanları yaratan Dizayn VIP, otomobil dizaynının yanı sıra; minibüs, otobüs, karavan, yat, helikopter ve jetlerin içini de dizayn ediyor. Araçlarda kullanılan hammaddelerin tamamında yerli malzemeler kullanarak da Türk ürünlerinin kalitesini dünyaya tanıtıyor.

Türkiye'de Avrupa standartlarında tadilat ve TİP onay belgeli bir şirket olan Dizayn VIP, bu bakımdan Avrupa'ya ihracat yapabilen tek firma unvanına sahip. Dizayn VIP'de tasarlanıp üretilen tüm araçlar TÜV muayenelerinden geçip rahatlıkla Avrupa'da da kullanılabiliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kişiye özel otomobil tasarımı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN