>

Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'den doğa dostu modeller

, ""nü bütün bir yıl kutlayacak.

Giriş Tarihi: 6.6.2013 09:50
'den yapılan açıklamaya göre, şirket "5 Haziran " ile birlikte doğaya olan duyarlılığını yıl sonuna kadar sürdüreceği aktivitelerle ve doğa dostu modelleri ile destekleyecek. Düşük yakıt tüketimiyle birlikte, karbon emisyonu ve sera gazı etkilerinin azaltılması vurgulanacak. Bu çalışmanın dünya çapında da etkili olması bekleniyor. Hyundai müşterilerine markanın çevreci bakış açılı sloganı olan "Go Green with Hyundai logolu ürünler dağıtacak ve "Çevreci Sürüş Teknikleri eğitimi tecrübeli Hyundai personeli tarafından verilmiş olacak.

Çevreci bakış açısı ile hazırlanmış, 10 noktadan kontrol hizmeti, tüm Hyundai modelleri için ücretsiz olarak yıl sonuna kadar 81 Hyundai Yetkili Servisi'nde yapılacak. Bu hizmet sayesinde Hyundai sahipleri, araçlarını daha çevreci bir hale getirebilecek.

Ayrıca Hyundai, "10 yılda 10.000 ağaç sloganıyla çıktığı yolda "Hyundai Assan Hatıra Ormanı Ağaç Dikme Etkinliklerine de ara vermeden devam ediyor. 2008 yılından bu yana İzmit Alikahya ve Körfez bölgelerinde dikilen ağaç sayısı 6 bin adede ulaştı. Hyundai Assan, 10 bin ağacın dikimi tamamlandığında yeni projeleriyle birlikte çevrenin korunmasına katkı sağlayıp ağaçlandırma faaliyetlerini sürdürecek. ISO 14001 Çevre Yönetim Belgesi'ne sahip olan Hyundai Assan İzmit Fabrikası, Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği tarafından 2013 Yılı Çevreci Tesis Ödülü'ne de layık görülmüştü.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hyundai'den doğa dostu modeller
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN