Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Digital Car Magazine artık iPad'de

Türkiye'nin ilki online otomobil dergisi Digital Car Magazine, dijital yayıncılıkta interaktif tabanıyla farklılığını gösterdi.

Giriş Tarihi: 18.2.2014 14:58
Son yıllarda, dijital yayıncılığa olan taleplerin artması üzerine Digital Car Magazine de hedeflerini büyüttü ve Şubat 2014 sayısıyla birlikte tablet yayıncılığına da ilk adımını attı.

Digital Car Magazine Genel Yayın Yönetmeni Aykut Özdek, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"DCM, artık iPad'de yabancı edisyon olmadan yayınlanan bir tablet yayını oldu. Yani tamamen yerli malı ve ücretsiz… Tablet yayıncılığının gerektirdiği tüm interaktifliği uygulayan DCM'de, sayfalar arasında gezinirken ortaya çıkacak sesli ve görsel sürprizler, otomobil severleri mutlu etmeye yetecek cinsten… Diğer ve aslında en büyük özelliğinden bir tanesi de iPad'de yer alan versiyonun birebir aynısının, (aynı interaktiflik ile) web ortamında da okunabilmesidir. Bu özelliği ise ilk ve tektir! Digital Car Magazine'i iPad'inize indirmek isterseniz, appstore/digitalcarmagazine yazdığınızda uygulamayı 'Gazete Bayisi'ne ücretsiz olarak indirebilirsiniz ve böylece her ay tablet yayınınızı keyifli bir şekilde okuyabilirsiniz. Derginin web versiyonuna ulaşmak için ise www.digitalcarmagazine.com.tr adresine giriş yapmanız yeterli. Online dergi bölümünden en son sayıya ulaşabilirsiniz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Digital Car Magazine artık iPad'de
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN