>

Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Yılın Gladyatörleri' heyecanı başlıyor

Giriş Tarihi: 23.10.2014
'Yılın Gladyatörleri' heyecanı başlıyor
Otomotiv sektörünün çatı kuruluşu Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) tarafından markaların 'Satış' ve 'İletişim' başarılarını ödüllendirmek için bu yıl beşinci kez düzenlenen ODD Gladyatörleri, yine heyecan dolu bir rekabete sahne olacak. ODD Gladyatörleri 2014'te toplam 18 dalda ödül verilecek. İlk aşama olan halk oylaması, web sitesi üzerinden 1 Ekim tarihinde başladı ve otomotiv severlerin oylarını bekliyor. Otomotiv sektöründeki 47 markayı temsil eden Otomotiv Distribütörleri Derneği'nin (ODD) sektörel büyümeye ivme katmak amacıyla ilkini 2010 yılında düzenlediği ODD Satış ve İletişim Ödülleri'nin beşincisi için geri sayım başladı. "Satış" ve "İletişim" kategorilerinde toplam 18 dalda ödül verilecek olan ODD Gladyatörleri 2014, yine güçlü bir rekabete sahne olacak. Halk oylamasına, www.oddgladyator.com sitesinde 1 Ekim tarihinde başlandı. Oylamaya katılanlar, anlık değişimleri de takip edebiliyor. Mobil site üzerinden de oylamalara katılmak mümkün. Oylamaya katılanlar yapılacak Milli Piyango çekilişiyle 2 adet iPphone 5S 16GB, 2 adet Samsung G900F Galaxy S5 16GB ve 2 adet Samsung P6020 Galaxy Note 10.1.2014EDI tabletten birini kazanabilirler.

FİNAL HEYECANI 7 OCAK'TA

Kategorilere başvurular ve halk oylaması 31 Aralık 2014 tarihine kadar devam edecek. Dört senedir halk oylaması ile büyük ilgi uyandıran organizasyonda, final heyecanı 7 Ocak Çarşamba gecesi yaşanacak. Jüri, iletişim dalında halk oylaması ile ilk 5' e kalan adaylar arasından ödül kazanan markaları canlı olarak gecede belirleyecek.

HER KATEGORİDE REKABET VAR

Satış Ödülleri kategorisinde, "En Hızlı Büyüyen Hafif Ticari Araç Markası", "En Hızlı Büyüyen Otomobil Markası", "En Çok Satılan Hafif Ticari Araç Modeli", "En Çok Satılan Otomobil Modeli", "En Çok Satılan Hafif Ticari Araç Markası", "En Çok Satılan Otomobil Markası" ve "En Çok Satılan Marka (Otomobil+Hafif Ticari Araç)" belirlenecek. İletişim Ödülleri kategorisinde ise "Yılın TV Uygulaması", "Yılın Gazete Uygulaması", "Yılın Radyo Uygulaması", "Yılın Dergi Uygulaması", "Yılın Dijital ve Sosyal Medya Uygulaması","Yılın Outdoor Uygulaması", "Yılın Basın Lansmanı", "Yılın Sosyal Sorumluluk Projesi", "Yılın PR/Etkinlik Uygulaması" ve "Yılın Entegre İletişim Kampanyası" seçilecek. Bu ödüllerin yanı sıra gecede "Jüri Özel Ödülü" ve Turkcell'den "Mobil İletişim Ödülü" de sahiplerini bulacak. "Satış Ödülleri" kategorisinde birinciler, ODD veri tabanına işlenen yıllık satış adetlerine göre belirlenecek. Ödül kazanan firmalar, ODD tarafından onaylanan logoların kullanım hakkına da bir yıllığına sahip olacaklar.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Yılın Gladyatörleri' heyecanı başlıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN