>

Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Otomotive yön verenler

Otomotiv dünyasına yön veren isimler, SABAH'ın otomotiv gazetesi Otomarket'in 10'uncu yılını kutladı. Türkiye'nin lokomotif sektörü otomotivin bugünkü konumuna gelmesinde Otomarket'in katkılarının altını çizdiler

Giriş Tarihi: 25.3.2015
Otomotive yön verenler
Yıllar nasıl da hızlı akıp gidiyor. Bu yıl Otomotiv gazetemiz Otomarket'in 10'uncu yılını kutluyoruz. Dile kolay aradan tam 10 yıl geçmiş. Otomarket, bu süre içinde otomotiv yayıncılığında önemli bir marka haline geldi. Bir taraftan tüketiciyi otomotiv dünyasındaki gelişmeler hakkında bilgilendirirken, diğer taraftan otomotiv firmalarının kendilerini anlatabileceği bir platform oldu. Daha ilk sayının heyecanını unutamadığımız Otomarket için, özel bir sayı yapmayı planladık. 'Otomarket 10. Yıl Özel' sayısı, nice 10 yıllar için yeni bir sayfa açacak. Otomarket'in ilk sayısından bu yana Görsel Yönetmeni olan Şebnem Çetinoğlu başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Mustafa Bayraktar Otomotiv Distribütörleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı
SABAH Gazetesi'nin otomobil eki Otomarket'in 10'uncu yılını kutlar, otomotiv basınının duayenlerinden Ufuk Sandık'ın şahsında, hazırlanmasında emeği geçen tüm ekip arkadaşlarını en içten dileklerimle tebrik ederim. Saygın otomotiv yayını Otomarket'in sektörümüze sağladığı katkıların ve başarılarının devamını dilerim.

Haydar Yenigün Ford Otosan Genel Müdürü
Türkiye otomotiv sektörünün konusunda uzmanlaşmış ilk gazetecilerinden olan, değerli dostumuz Ufuk Sandık'ın önderliğinde yayın hayatına başlayan SABAH Otomarket'in 10'uncu yıldönümünü kutluyoruz. Sabah gibi Türkiye'nin köklü markalarından birinde Otomarket'in dünya yayıncılık sektörüne de örnek olacak şekilde on yıldır yayınını sürdürmesi bizler için de ayrı bir gurur kaynağıdır.

Şükrü Bekdikhan Mercedes-Benz Otomobil Pazarlama ve Satış Türkiye Müdürü
SABAH Otomarket, Türkiye'nin lokomotif sektörünü yakından izleyenler için rehber niteliği taşımanın yanı sıra biz otomotiv oyuncuları için de kendimizi ifade edebildiğimiz önemli bir platform olarak ön plana çıkıyor. 10 yıldır aralıksız olarak kaliteli haber anlayışını sürdüren, sektörümüzün hedeflerinin takipçisi ve destekçisi olan Otomarket'in 10'uncu yılını tebrik ediyoruz.

Bora Koçak Çelik Motor Genel Müdür
Türk sanayisinin lokomotif sektörlerinden olmasına rağmen, inişi çıkışlı bir tabloya sahip otomotiv sektöründe, 10 yıl boyunca başarılı çizgisini koruyan SABAH Otomarket, herkesin ilgiyle beklediği ve sektör çalışanlarının dikkatle takip ettiği bir yayın haline geldi. Değişik içerikleri, haberleri ile diğer yayınlardan ayrışan Otomarket, başarılı geçmişi ile de bundan sonrasına da ışık tutacağına ve sektöre yol göstereceğine inanıyoruz.

İbrahim Anaç Nissan Otomotiv Genel Müdür Yardımcısı
Otomotiv sektöründe yaşanan büyüme ve rekabeti gazete sayfalarına herkese eşit ve düzeyli bir şekilde yansıtan başta Ufuk Sandık olmak üzere tüm Otomarket ekibine çok teşekkür ediyoruz. Markalar ve tüketiciler arasında köprü oluşturan Otomarket'in 10'uncu yılını kutlar, içinden otomobil geçen daha nice haberler dileriz.

Ali Haydar Bozkurt Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış CEO
Otomarket, tarafsızlığı ve içerik zenginliği ile öne çıkmış, önemli bir bilgi ve takdir edilen referans kaynağı olarak yayıncılık dünyasında yerini almıştır. Otomarket, özellikle otomobil satın alma sürecindeki son kullanıcının güven duyacağı bir başvuru kaynağı olarak da sektöre büyük katkılarda bulunmuştur. Otomarket'in otomotiv sektörüne bugüne kadar verdiği desteğe teşekkür ediyorum.

Önder Göker Hyundai Assan Genel Müdürü
Otomarket'in ilk çıktığı günü gayet iyi hatırlıyorum. Kalitesi ve içeriğiyle hem otomotiv sektörüne hem de otomotiv yayıncılığına büyük katkı sağlayacağına emindim. Klişeyi takip etmeden kendi trendlerini yaratan, farklı bakış açılarıyla haberleri işleyen ve gündemi belirleyen Otomarket'in 10 yıl sonra da aynı şekilde başarıyla ilerlediğini beni mutlu ediyor.

Vedat Uygun VW Binek Araç Genel Müdür
Otomarket, otomobilseverlerin en önemli referans kaynaklarından biri. Bunun da ötesinde otomobil firmaları ile müşterileri arasında vazgeçilmez bir iletişim platformu. Sizin gibi bir Duayen Otomotiv Yorumcusunun liderliğinde geçen on başarılı yıl. Daha nicelerini diliyorum. Şahsınızda, yayının hazırlanmasında emeği geçen tüm ekibi ve sadık okurlarını yürekten kutluyorum.

Cengiz Eroldu Tofaş CEO
Değerli çabalarınız, güçlü kaleminiz ve sektördeki deneyiminiz sayesinde, bugün otomotiv yayıncılığında önemli bir kaynak haline gelen Otomarket Gazetesi'nin 10'uncu yılını kutluyor, Tofaş Ailesi adına, tüketicilere ve sektörümüze sağladığınız katkıların uzun yıllar devam etmesini diliyorum.

Kudret Önen Otomotiv Sanayi Derneği Yön. Kur. Bşk.
Otomotiv basınının duayen ismi olarak otomotiv sktörüne vermiş olduğunuz desteği takdir ve beğeniyle izliyoruz. OTOMARKET'in 10 yılı geride bırakması vesilesiyle sizi ve yayınınızı OSD ve şahsım adına kutlarım.

Eş ref Biryıldız Borusan Otomotiv İcra Kurulu Başkanı
Her meslek tutkuyla ve hakkını vererek yapıldığında anlamlanır. Otomotiv dünyasının nabzını tutan, sektörümüzü ve markalarımızı takip edenlerin 2006 yılından beri keyifle okuduğu Otomarket'in 10'uncu yılını kutluyorum.

Mete Ekin Türk Pirelli CEO
Uzun yıllardır hem otomotiv sektörüne hem de otomotiv gazeteciğine kattığınız değer ve dinamizmin önemli bir göstergesi olan Otomarket'in 10'uncu yaşını kutlarım. Türk Pirelli Ailesi olarak tebrik ederiz.

Anıl Gürsoy Seat-Porsche-DOD Gen. Md.
Sektörün vazgeçilmezlerinden biri olmayı başaran Otomarket'in 10'uncu yılını kutlarım. İlk günkü heyecanı ve kaliteyi tam 10 yıl boyunca her sayıda okurlarına taşıyan, Otomarket'in bizlere ulaşmasına kadar emeği geçen başta Ufuk Sandık olmak üzere tüm ekibe teşekkürlerimi sunarım.

İsmail Sümer Honda Türkiye Başkan Yrd.
Türk Otomotiv Sanayii'nin duayen gazetecilerinden biri olarak, Türkiye'nin önde gelen yayınlarında sergilediğiniz ilkeli ve etik habercilik anlayışınızı hayranlık ve takdirle izliyoruz. Sektörde ilgiyle takip edilen ve Sabah Gazetesi için hazırladığınız Otomarket Eki'nin 10'uncu yılına ulaşmasını bu vesileyle kutluyor, nice başarı dolu yıllar diliyoruz.

Ebru Ekşi AKINOĞLU Volvo Car Turkey Pazarlama ve Pr Direktörü
Hem otomobilseverlerin hem de sektörün ilgiyle takip ettiği bir yayını 10 yıl ayakta tutmak ve geliştirerek sürdürmek ciddi bir emektir. İlk yılını doldurduğu günü dün gibi hatırladığımız Otomarket, geçen yıllar boyunca senin kaptanlığında sektörün otomotiv gündemini takip ettiği en önemli yayınlar arasındaki yerini aldı.

Nurkan Yurdaku Mazda Türkiye Genel Müdürü
Otomarket yayın hayatında 10 yılı tamamlayarak, otomotiv sektörünü yakından takip eden en uzun soluklu yayınlardan biri olmayı başarmıştır. Otomarket'in yaratıcısı Ufuk Sandık'ı bugüne kadar ki çalışmaları için kutluyor, nice başarılara imza atacağına inanıyorum.

Okan Baş Fiat İş Birimi Direktörü
Otomotiv basınının uzman isimlerinden biri olarak, doğru ve tarafsız haberlerinizle sektöre ayna oldunuz. Otomarket gibi başarılı bir gazeteyle 10 yıldır bizlerle aralıksız birlikte olduğunuz, haberlerinizle sektöre yol gösterdiğiniz için teşekkür ediyorum.

Marco GIulIanI Michelin Türkiye Genel Müdürü
Zaman hızla ilerliyor… Sürekli değişen, gelişen trendler dünyasında 10 yıl boyunca ayakta kalabilmek ise oldukça zor. 10 yılda otomotiv sektörü için çok önemli bir marka haline gelen ve bir referans olarak kabul gören Otomarket'i biz de yakından takip ediyoruz.

Z. Alp Gülan Otomotiv Yetkili Satıcıları Derneği Yönetim Kur. Bşk.
Otomotiv sektörünün etkin seslerinden biri olan ve yayınlarıyla kamuoyunun bilgilendirilmesi yönünde önemli bir misyonu üstlenen Otomarket'in başarılar ile dolu 10'uncu yılını tüm içtenliğimiz ile kutluyorum.

Marc Bergeretti Peugeot Otomotiv Pazarlama Genel Müdür
Türkiye'nin en büyük gazetelerinden biri olan SABAH'in Otomotiv Gazetesi Otomarket'i başarı ile dolu 10'uncu yılını kutluyorum. Peugeot Türkiye adına Ufuk Sandık ve emeği geçen tüm ekibe yayınlarında nice uzun yıllar dilerim.

Mahmut Karacan Lancia, Alfa Romeo, Jeep Marka Direktörü
Yeni model tanıtımlarından kampanya haberlerine, dünya otomotivindeki son gelişmelerden sektöre yol gösterici yazılarınızla dopdolu bir içerik sunan Otomarket'in 10'uncu yaşını kutluyorum. Başarılı yayıncılığınızın uzun yıllar devam etmesini diliyorum.

GIno Bottaro Audi Genel Müdür
Tecrübesi, basın meslek ilkelerine saygılı gazetecilik duruşuyla otomotiv yayıncılığının duayenleri arasında en ön sıralarda yer alan şahsınızın, sektörümüzün son 10 yılına damga vuran çalışmalarından biri olan Otomarket'in 10'uncu başarı yılını kutluyorum.

Halil Karagülle Subaru Türkiye Genel Müdürü
Otomotiv sektörünün nabzını tutan Otomarket'i severek ve ilgiyle okuyorum. Sektörümüzün duayen gazetecilerinden Ufuk Sandık ve ekibi tarafından 10 yıldır aynı çizgide yayınlanmaya devam eden Otomarket'in 10'uncu yaşını en içten dileklerimle kutluyorum.

Bahattin Tatoğlu Citroen Türkiye Genel Müdür
Sektörümüz için özel bir yere sahip olan hem otomobilseverlerin hem de sektör paydaşlarının yakından takip ettiği bir referans kaynağı haline gelen Otomarket'in 10'uncu yaşını en içten dileklerimle kutluyorum. Otomotivin duayen gazetecilerinden Ufuk Sandık ve ekibi tarafından hazırlanan ve yayın hayatına 'merhaba' dediği ilk günden bu yana aynı başarılı çizgide yoluna devam eden Otomarket'e nice yıllar diliyorum.

Eşref Zeka Temsa Motorlu Araçlar Genel Müdürü
Dünyada ve Türkiye'de otomotiv sektörü ile ilgili en son gelişmeleri, sektöre yön veren markalarla ilgili tüm haberleri kaliteli ve özel içeriğiyle bizlere sunan Otomarket'in yayın hayatına başladığı ilk günden beri dikkatle ve ilgiyle takip ediyoruz. Otomarket'in 10'uncu yılını kutlar, daha nice yıllar sektöre katkıda bulunacağını ümit ederim. Sizin ve ekibinizin başarılı yayın hayatının bundan sonra da devam etmesini dilerim.

Kerem Güven VW Ticari Araç Genel Müdür
Otomotiv yayıncılığında önde gelen isimlerden biri olan şahsınızın, başarılı meslek yaşamınızdaki son 10 yıla ait çalışmalarınızın önemli ürünlerinden biri olan Otomarket'in 10'uncu Yıl Özel Sayısı'nı tebrik ederim. Otomarket'in, daha uzun yıllar bizler ve okurları arasındaki köprü vazifesini başarıyla yerine getireceğinden hiç kuşkum yok. Daha nice yıllar başarılı yayınlarının devam etmesini diliyorum.

Özcan Keklik Opel Türkiye Genel Müdürü
İlkeli ve objektif yayın ilkesiyle otomotiv sektörümüzü detaylı şekilde belgelendiren SABAH Gazetesi 'Otomarket' ekinin onuncu yayın yılını içtenlikle kutlarız. 'Otomarket'in başarılı yaşam öyküsünde önemli pay sahibi olan başta değerli Ufuk Sandık olmak üzere emeği geçen tüm SABAH gazetesi çalışanlarını kutluyor ve bu başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz.

İbrahim Aybar Renault Mais Gen. Md.
Otomotiv sektörünün nabzını tutan, değerlendirmeleri ile tüketiciyi bilgilendiren Otomarket 10 yıldır hayatımızda. Sektörün en deneyimli gazetecilerinden Ufuk Sandık'ın hazırladığı Otomarket, biz sektör oyuncuları için de önemli bir referans niteliği taşıyor. Otomarket'in 10'uncu yılını en içten dileklerimle kutlar, başarılarının nice 10 yıl devam etmesini dilerim.

Tolga Senyücel Yüce Auto Skoda Gen. Md.
Otomotiv sektörü yayıncılığında bir marka haline gelen Otomarket, örnek gösterilecek tarzı ve içeriği ile sektörümüzde etkin bir konumda bulunmaktadır. 10'uncu yılını kutlayan ve her sayısını yakından takip ettiğimiz Otomarket'in ilk günkü heyecanını 10'ncu yılında da sürdürüyor olması, bu başarının temelinde yatan en büyük unsurlardan biridir.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Otomotive yön verenler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN