Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Jeep'in 75. Yıl Kutlamaları 'de Başladı!

Bir segmente adını verecek kadar güçlü marka köklerine sahip Jeep, 75’inci yıl kutlamalarına tüm dünya ile birlikte ’de de başladı. 2016 yılında 75’inci yılını sürdürüen Jeep, ’de müşterilerine özel düzenlenen bir etkinlikle yıldönümü kutlamalarına ‘start’ verdi. 300’den fazla Jeep sahibinin aileleriyle birlikte bir araya geldiği İstanbul – Şile’deki özel etkinlikte, farklı Jeep modelleriyle zorlu koşullarda test sürüşleri gerçekleştirildi. Lancia-Alfa Romeo-Jeep Direktörü Türker Gürtekin, 2016 yılı boyunca düzenleyecekleri farklı etkinliklerle markanın 75’inci yılını kutlamaya devam edeceklerini belirtti.

Giriş Tarihi: 22.8.2016 10:23
Jeep'in 75. Yıl Kutlamaları Türkiye'de Başladı!

Dünya genelinde 75. kuruluş yılını kutlamaya başlayan SUV araçların ikonik markası Jeep, 'de de düzenlediği özel etkinliklerle müşterilerini bir araya getirmeye başladı. İstanbul – Şile'de düzenlenen 75'inci y. Yıla özel ilk kutlama etkinliğinde 300250'den fazla Jeep Renegade sahibi ve Jeep müşterisi aileleriyle bir araya gelirken, markanın köklerine yakışır test sürüşü organizasyonlarıyla eğlenceli bir gün geçirdiler.

2016 yılı boyunca farklı etkinliklere imza atmayı hedeflediklerini dile getiren Lancia-Alfa Romeo-Jeep Marka Direktörü Türker Gürtekin, "Jeep müşterisi her zaman SUV tipi araçlarda farklılık ve köklü marka genlerine hassasiyetle yakınlık duyan ve SUV tipi araçlarda farklılık talep eden özel bir yapıya sahiptir. 'de Tofaş çatısı altında temsil edilen Jeep markası olarak, bizler de markanın 75'inci . Yyaşını farklı ve markaya yakışır bir etkinlikle kutlamaya başlamak istedik" dedi.

Jeep'in 2015 yılında dünya çapında 1.2 milyon adetten fazla satış yaptığını ve arka arkaya dördüncü yılında küresel satış rekorunu kırdığını da hatırlatan Gürtekin, "Bu miktar aynı zamanda markanın 75 yıllık tarihinde ulaştığı en yüksek sayıyı ifade ediyor. 2016 yılı itibariyle Jeep markası olarak 23 yıldır 'de faaliyet göstermiş oluyoruzyiz. Türkiye pazarında da markamız tTarihinmiznin en iyi dönemini yaşıyoruz. Bu yılı 2016 yılında da 4 bin adetlik satış ile kapatmayı hedefliyoruz. gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Geçen yıl Türkiye'de markamızın amiral gemisi Renegade oldu ve 2 bin. 200 adete yakın bir satış başarısı elde etti" açıklamalarında bulundu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Jeep'in 75. Yıl Kutlamaları Türkiye'de Başladı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN