Türkiye'nin en iyi haber sitesi

TofaşGO’ya ’tan ödül

Tofaş’ın kurum içi iletişimi desteklemek amacıyla hayata geçirdiği intranet ve mobil uygulaması TofaşGO, Avrupa’nın iletişim alanında en prestijli ödüllerden biri olarak bilinen ’ta (Avrupa Mükemmeliyet Ödülleri) ödüle layık görüldü.

Giriş Tarihi: 8.12.2017 09:06
TofaşGO’ya European Excellence Awards’tan ödül

Tofaş açıklamasına göre, , Tofaş'ın yaklaşık 10 bin çalışanını tek bir platformda buluşturduğu TofaşGO uygulamasını, 2017 yılının "Intranet" kategorisinde en başarılı proje olarak seçti.

sektöründe yaptığı atılımlarla adından söz ettiren Tofaş, dijitalleşme yolunda yeni projeler geliştirmeye devam ediyor. Tofaş son olarak, kurum içi iletişimi desteklemek amacıyla hayata geçirdiği yeni intranet uygulaması TofaşGO ile başarısını uluslararası platformlarda da kanıtladı.

Avrupa genelinde farklı sektör ve kategorilerde gerçekleştirilen ve çeşitli ülkelerin üst düzey yöneticilerinden oluşan jüri üyeleri tarafından değerlendirilerek, başarılı iletişim projelerinin ödüllendirildiği European Excellence Awards jürisi, Tofaş'ın yaklaşık 10 bin çalışanını tek bir platformda buluşturduğu TofaşGO uygulamasını, 2017 yılının "Intranet" kategorisinde en başarılı projesi olarak seçti.

Tüm Tofaş çalışanlarının internet üzerinden ya da iOS ve telefonlardan ulaşabildikleri TofaşGO, şirket içerisinde farklı pek çok alanda bilgilenme sürecini hızlandırırken, aynı zamanda sosyal platform üzerinden çalışanlar arasında iletişim ve paylaşımı da mümkün kılıyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
TofaşGO’ya European Excellence Awards’tan ödül
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN