Türkiye'nin en iyi haber sitesi

En çabuk satılan arabalar listesi! 2019 en çabuk satılan ve alınan ikinci el otomobiller listesinde hangi arabalar var?

Otomobillerle uğraşan milyonlarca vatandaşın gözü bu listede. arabalara göz koyan sürücüler, piyasasını yakından takip ediyor. En çabuk bu arabalar satılıyor ve alınıyor! Milyonlarca sürücüsü, ikinci el otomobil piyasasında en çabuk satabileceği otomobilleri merak ediyor. Artan yakıt masrafları sürücüleri, az yakan ikinci el otomobil piyasasına itiyor. Peki az yakan ikinci el otomobil marka ve modelleri hangisidir? İkinci el otomobil piyasasında en hızlı satılan araçlar hangileridir? İşte merak edilen o liste...

Giriş Tarihi: 11.7.2019 16:01 Güncelleme Tarihi: 20.7.2019 13:00
En çabuk satılan ikinci el arabalar listesi! 2019 en çabuk satılan ve alınan ikinci el otomobiller listesinde hangi arabalar var?

Sıfır otomobillerin fiyatlarının yüksek olması nedeniyle otomobillere rağbet arttı. Yaz mevsiminin de gelmesiyle birlikte otomobile olan talepte yükseliş gözlemleniyor. Tatile çıkacak olanların sayısı ise oldukça fazla. İkinci el satışlarının hızlanması için ise nöbetçi noterlik hizmete girdi ve hafta sonları da alım-satımları gerçekleştirilebiliyor.

ARKADAŞINA GÖNDER
En çabuk satılan ikinci el arabalar listesi! 2019 en çabuk satılan ve alınan ikinci el otomobiller listesinde hangi arabalar var?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN