Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yabancılar eğlence ve yemek için ’a geliyor

Ülkemiz yıllar içinde büyük değişimlerden geçerken eğlence dünyası da değişti. Pek çok eğlence mekanının bağlı olduğu BVS Grup’un Yönetim Kurulu Üyesi Vahit Yıldız, “Günümüzde eğlence ve yeme-içme sektöründe alaturkaya dönüş göze çarpıyor” diyor

Giriş Tarihi: 30.5.2016
Yabancılar eğlence ve yemek için İstanbul’a geliyor

Günay Restoran, Sahne , Nossa Costa, Paysage Kalamış, Paysage Kanlıca, Nanna, My Cabaret Etiler ve Bodrum'da ise Sahne İstanbul Bodrum ve My Cabaret Bodrum... Hepsi farklı konseptlerde eğlence mekanları. Dolayısıyla her yaş grubuna hitap ediyorlar. Bu mekanların bağlı bulunduğu grubun yönetim kurulu üyesi Vahit Yıldız, "Canlı müzik turizmini de geliştirdiğimize inanıyorum, Günay Restoran'ın geçmişiyle bugünü arasındaki en büyük fark bu. 'de ilk defa canlı müzik turizmi yapan mekanız. Ortadoğu, Anadolu ve Avrupa'dan çok fazla misafir ağırlıyoruz" diyor.

Artık bir dünya şehri olan İstanbul'a, özellikle hafta sonları komşu ülkelerden insanlar geliyor. Amaçları eğlenmek ve ülkelerinde de popüler olan sanatçıları dinleyebilmek.

Ancak Yıldız'a göre, Günay Restoran'ın ayrı bir yeri var. Burayı kendi kategorisinde 'nin birincisi olarak tanımlıyor. "Biz sanata katkı yapan, sanatçıya değer ve önem veren bir grubuz" diyen Yıldız farklarının altını şu sözlerle çiziyor:

"İşletmelerimizde şu anda Türkiye'deki en önemli sanatçılar ve sanatkârlar eserlerini icra ediyor. Mekanlarımız ambiyansları ile öne çıkıyor. Ayrıca, grubumuzun çatısı altında Sait Efendi, By Balıkçı Ataköy Marina, By Balıkçı Kalamış Marina, By Fish, Balık Noktası, Yeniköy İskele Balık, Nossa Cafe de yer alıyor. Bu geniş yelpaze ile 7'den 70'e her kesimden ve her yaştan misafirimize onlarca alternatif sunabilmekteyiz."

"Gece hayatında canlı müzik mekanları diğer eğlence mekanlarına nazaran her zaman daha farklı bir ambiyansa sahiptir" diyen Yıldız sözlerini şöyle sürdürüyor, "Kendi mekanlarımızda canlı müzikteki geçmişten gelen fix menü algısını kırdığımıza inanıyorum. Çünkü biz kapılarımızdan içeri girdikleri andan itibaren misafirlerimizin kendilerini özel hissetmelerini arzuluyoruz. Özel yemek alternatiflerimiz, yemeklerde kullandığımız ürün kalitesi, servis ekibinin sunumu ve mekânın misafire sağladığı konforun en üst seviyede olması ve bütün bunların Türkiye'nin önde gelen sanatçılarını dinleyerek yaşanması sanırım sektörde bizi lider yapan en büyük farklılıklar."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yabancılar eğlence ve yemek için İstanbul’a geliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN