Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Psişiklere göre uçak bir kanala indirildi

Kayıp Malezya uçağının bulunması için Türkiye'deki psişikler işbaşında. İzmirli Nörolog Dr. Sultan Tarlacı "Uzaktan görü yapıyoruz. Bu görüleri Malezya Havayolları yetkililerine de bildirdik" diyor

Giriş Tarihi: 23.3.2014
Kayıp Malezya uçağının sır olmasının ardından bulunması için geniş çaplı arama başlatıldı. 25 ülkenin destek verdiği aralamalarda uçak, karada, denizde, Orta Asya'dan Hint Okyanusu'nun güneyine uzanan geniş bir bölgede aranıyor. Türk uzaktan görücüler de Malezya uçağının peşine düştü. Bugüne kadar yaptıkları durugörü ve uzaktan görülerle cinayetlerde bile görüşlerine başvurulan Türk psişikler Malezya uçağının yerini bulmak için günlerdir uzaktan görü yapıyor. Şimdiye kadar yapılan uzaktan görülerde uçağın teröristler tarafından kaçırıldığı belirtilerek, robot resmi bile çizildi. Ve uçağın kanal gibi bir yere inmiş olabileceği söyleniyor. Koordinatlar ise 48-32. İnternet üzerinde, 'evrenindili.com' adlı grubu kuran İzmirli Nörolog Dr. Sultan Tarlacı "4 bin 50 üyemiz var. Şu anda iyi kategoride 40 psişik var ve uzaktan görü yaparak Malezya uçağını bulmaya çalışıyoruz. Uzaktan görülerle verilen koordinatlar üzerinde arama yapan kişiler mutlaka bunu dikkate almalı. Bu uzaktan görüleri Malezya Havayolları yetkililerine de bildirdik. Bunu vicdani sorumluluk olarak algılıyoruz. Bazen sezgiler ve uzaktan görüler hedefi 12'den vurabiliyor" dedi.

PSİŞİKLERİN UZAKTAN GÖRÜLERİ:
HİNT OKYANUSUNA DÜŞTÜ:
Teröristlerin en son bulduğu başka bir teknik yöntemle maalesef uçak kaçırıldı. Hemen hemen aynı dili konuşan yolcular arasındaki eğitimli müslüman bir pilot, gerçek pilotlara dostca yaklaştı ve hiç şüphelenmediler. İletişimleri çok iyi gitti. Sohbetleri çok hoş oldu. Sonra uçak hakkında teknik bilgileri paylaştılar. Çünkü uçak son derece modern bir uçaktı. Bu arada teknik yönden uçağı radardan çıkardı. O arada başka bir kişi uçak kabinine girdi. Dışarıdaki pilotun arkadaşı uçağın rotasının değiştirilmesini istedi. İstekleri kabul edilmezse uçaktaki bombayı patlatacaklarını söyledi. Eski pilot çaresiz kalarak rotasını değiştirmek zorunda kaldı. Amaçları Endonezya'ya gitmekti. Fakat aralarında itişme çıktı. Bazı teknik aksaklıklar oldu. Uçak, Hint Okyanusu üzerinde büyük bir hızla parçalanarak tabana düştü. Uçağı da kara kutuyu da yakında bulacaklar. Bu bilgileri uçağı kullanan yaşlı pilotun resimlerine bakarak edindim.

UÇAKTA SİLAHLI KİŞİLER VARDI:
Malezya uçağının içinde siyah giyinmiş silahlı bir kaç kişi gördüm. Biri kesinlikle sarışın bir kadındı. Uçakta sanki iki paket uyuşturucu yükü var. Karıçırılmış. Kanal gibi bir yere iniş olabilir. 48-32 rakamları var. Bir de çok silik bir rakam daha var. Emin değilim ama 22 olabilir. Uçağın içinde ölenler var. Uçak kesinlikle rota değiştirmiş. Alçaktan deniz kayalıklarına yakın uçuyor. Silahlı kişiler var. Su ile karanın birleştiği kanal gibi bir yere inmiş. Uçağın yarısı suyun içinde gibi. Siyah can yelekli kişiler var.

PİLOTLAR PARAŞÜTLE ATLADI:
Uçaktaki bir patlama ile pilotlar ne yapacağını bilemediler ve bazıları paraşütle atladılar. Daha sonra uçak ıssız, sıcak, kayalık ve olasılıkla bol yağmur alan bir adaya indirildi. Koyu kahverengi kayaları olan bir ada. Adaya insan eli değmemiş. Yaralı ve ölüler var. 66 sayısı. Ölü sayısı mı bir koordinat mı bilinmiyor. Uçak iletişim kuramadığından sessiz bir yere çakıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Psişiklere göre uçak bir kanala indirildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN