ABD tökezleyecek Çin yeni lider olacak

Büyük Britanya Astroloji Derneği Başkanı Roy Gillett'e göre her ülke 250 yılda bir büyük bir döngüye giriyor. Önümüzdeki yıl ABD'yi zor günler bekliyor, Çin yükselişte

Giriş Tarihi: 7.12.2014
ABD tökezleyecek Çin yeni lider olacak
Büyük Britanya Astroloji Derneği Başkanı Roy Gillett, astroloji dünyasının saygın isimlerinden. Astroloji Okulu kurucusu Öner Döşer'in davetiyle İstanbul'a gelen 76 yaşındaki astrologla 2015'te dünyayı ve Türkiye'yi nelerin beklediğini konuştuk. İşte Gillett'in anlattıları:

SU GRUBUNUN DENGESİ BOZULACAK:
Jüpiter şu an Aslan burcunda. Aslan burcu ateş grubunda olduğundan Koç ve Yay burçları, yıl boyunca oldukça yoğun olacak. Bu yoğunluk iş de olabilir, aşk da... Satürn, Yay burcuna hareket edecek. Bu da sıkıntılar yaşanacak anlamı geliyor. Hava ve toprak grupları için çok büyük değişimler beklemiyoruz ama dünyanın düzeninden elbette etkilenecekler. Akrep, Balık ve Yengeç yani su grubu burçlarının ise duygusal olarak dengeleri altüst olacak.

SON KARŞILAŞMA 17 MART'TA:
2010 ve 2011'de astrolojik olarak bir değişim başladı. Bu değişim 2020'ye kadar devam edecek. Bunun nedeni Plüto yani değiştirici gezegenin Oğlak burcuna gelmesi. Oğlak burcu da iş dünyasını, devletleri, ekonomiyi ve kurumları ifade ediyor. Plüto, Oğlak burcuna, Uranüs de Koç burcuna girince birlikte bir kare açı yaptı ve toplumsal bir olay olan Arap Baharı meydana geldi. 2012-2015 arasında bu iki gezegenin yedi kere karşılaşması bekleniyordu. Son karşılaşma 17 Mart'ta.

ÇİN ÖNE ÇIKACAK:
Her ülke 250 yılda bir büyük bir döngüye giriyor. ABD tökezlediğinde Çin yeni lider olacak. ABD 10 yıl içinde Plüto etkisi içine girecek. Plüto, yıkım ve yeniden doğuş demektir. Bu nedenle ABD'yi çok zor zamanlar bekliyor. ABD, İsrail'i desteklediği sürece kaos büyüyecek ve bunun zararını da görecek.

YENİ BAŞKAN CLINTON:
Seçimlerin yapılacağı 2017'nin haritasına göre büyük olasılıkla Hillary Clinton başkan olacak.

KRİZİN ÜSTESİNDEN GELECEK:
Jüpiter genişlemeyi, Satürn toparlamayı öngörür. Gezegenlerin bu enerjilerini dengeli kullanmamız gerek. Bunu başaramadığımız gibi sorunları hep daha ileriye öteliyoruz... Yanlış adımlar atılacak, bu yeni bir kriz dalgası olacağının da habercisi. Türkiye'ye bakınca ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yıldızı parlak. Türkiye dünyanın içine sürüklendiği ekonomik krizin de üstesinden gelecek.
BUGÜN NELER OLDU
İLİŞKİLİ HABERLER
ARKADAŞINA GÖNDER
ABD tökezleyecek Çin yeni lider olacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN