Türkiye'nin en iyi haber sitesi

EN ÇOK AZALANLAR

Hisse SonDün%YüksekDüşükAğ.OrtHacim(LOT)Hacim(TL)
BEYAZ3645%-20433636,265224189401
MZHLD89,41%-14,989,489,119486177225,72
OZRDN3,43,76%-9,573,863,43,58117423419942,4
ATLAS1,091,2%-9,171,251,081,141021926811623078,85
KIPA2,983,24%-8,023,222,963,061433341443885232,87
METAL1,351,46%-7,531,351,221,274192653440,01
OTKAR91,597,9%-6,5497,889,5593,1329152527149097,8
ATSYH0,750,8%-6,250,830,740,752997022364,9
FLAP9,039,58%-5,7410,189,039,72142706413877038,32
TAVHL24,5226%-5,6925,924,525144290236071076,42
SERVE0,520,55%-5,450,540,520,521843961,38
DGKLB2,953,12%-5,453,172,953,03466807314148836,85
YONGA1519,81600%-5,01183013101492,12128190990,8
TMSN6,687,02%-4,847,056,616,8561296938194678,82
BNTAS2,62,73%-4,762,832,592,65838837322208678,52
THYAO17,5218,25%-418,2817,4517,78653061791161249691,8
KERVT83,787,15%-3,9688,283,5586,1816523814240166,4
GEREL4,965,16%-3,885,184,955,07302977215352563,75
PARSN17,0517,72%-3,7817,791717,35671821165852,17
AYES1,831,9%-3,681,831,831,8311,83
PGSUS30,1831,32%-3,6431,4830,1830,73115224135405864,5
DURDO5,96,12%-3,596,165,85,8989376526506,05
ISBTR1278,41325%-3,521278,41278,41278,411278,4
HALKB8,889,2%-3,489,338,879,0368699141620121514,85
SANFM1,671,73%-3,471,731,651,68126202212544,38
Güncelleme Saati :
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BİZE ULAŞIN