HalkBank

Türkiye'nin en iyi haber sitesi

EN ÇOK AZALANLAR

Hisse SonDün%YüksekDüşükAğ.OrtHacim(LOT)Hacim(TL)
EPLAS4,214,87%-13,554,94,144,291027544066,02
FLAP4,665,35%-12,95,924,655,331567434283587477,76
MAVI22,4824,72%-9,0625,9822,1223,21332205677090372,16
ENKAI4,855,25%-7,625,094,854,91615531630217011,1
PETKM5,726,19%-7,596,445,595,912023725481196788668,14
GOLDP225243,15%-7,46230218224,831723387389,6
MPARK12,3613,25%-6,7213,512,3212,893370904343783,52
GLDTR22,4924,1%-6,682419,2822,431208732710592
GMSTR20,8622,2%-6,0422,220,421,255889125162,36
USDTR630670,5%-6,04666600628,842372514919129,8
BSOKE1,171,24%-5,651,211,151,1730207363529506,87
KORDS8,58,96%-5,139,228,338,62356221130713275,94
TCELL11,812,39%-4,7612,6311,7312,0715629504188618064,82
AEFES22,4823,56%-4,5823,721,9622,560249313556909,76
GENTS2,552,66%-4,142,882,462,63677696817830782,51
OZGYO7,17,4%-4,057,66,76,781148977879,01
ULUSE10,4510,89%-4,0411,259,9510,455970446238874,51
LOGO34,5435,98%-436,0434,335,052065177238878,74
GLYHO3,163,28%-3,663,333,143,211187899638077300,93
KRGYO1,151,19%-3,361,151,071,123269136488,17
TKNSA4,364,51%-3,334,714,364,5320324449212644,29
BIMAS6668,2%-3,2369,156667,542463378166519371,4
SODA7,377,6%-3,037,767,197,411278526394764107,44
ATSYH0,320,33%-3,030,330,320,32128194104,67
DOCO400,3412,1%-2,86420400,1407,42103554218828,1
Güncelleme Saati :
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BİZE ULAŞIN