HalkBank

Türkiye'nin en iyi haber sitesi

EN ÇOK AZALANLAR

Hisse SonDün%YüksekDüşükAğ.OrtHacim(LOT)Hacim(TL)
BEYAZ1517%-11,7615,1151551411771375,6
SANKO2,913,27%-11,012,952,892,9294826277071,84
ORMA0,90,98%-8,161,020,90,9618151735,02
ATSYH0,380,41%-7,320,40,380,3812940649438,68
AVHOL3,053,27%-6,733,353,023,137617922382873,63
MEGAP2,622,79%-6,092,852,582,718183552221061,89
INTEM28,2630,02%-5,8631,0628,0829,091023662977338,16
UFUK1,781,89%-5,821,881,781,7829765302,4
BRMEN1,051,1%-4,551,111,031,05738450772658,84
SUMAS6,56,79%-4,276,976,456,47725746980,66
MZHLD4,85%-454,84,87393319159,6
BURVA1,471,53%-3,921,521,471,49408058607051,3
DOCO261,1271,7%-3,9266,7261,1262,9653481406329,9
SEKUR6,076,31%-3,86,295,766,082758791676400,57
FRIGO1,531,59%-3,771,591,531,538511305,81
KRDMD4,144,3%-3,724,314,084,1665776347273904782,01
MRGYO0,610,63%-3,170,630,590,6131098301890551,6
MMCAS1,231,27%-3,151,251,231,2541055131,15
KFEIN4,674,82%-3,114,824,544,685165362417366,63
IHLAS0,320,33%-3,030,340,310,32160763905209251,08
TAVHL22,5623,22%-2,8423,0822,1622,56116697126322477,5
EGCEY0,350,36%-2,780,360,350,361987711,27
VKING1,421,46%-2,741,461,421,421248817765,18
RYGYO1,081,11%-2,71,131,081,1312592342823,69
MARTI0,750,77%-2,60,770,730,7514958571118721,61
Güncelleme Saati :
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BİZE ULAŞIN