Türkiye'nin en iyi haber sitesi

EN ÇOK AZALANLAR

Hisse SonDün%YüksekDüşükAğ.OrtHacim(LOT)Hacim(TL)
MCTAS77,98%-12,287,886,87,421318997816,91
SEYKM12,7813,93%-8,2613,612,6313,0640260525678,68
ADNAC1,31,4%-7,141,411,291,321044449613750867,41
UFUK2,532,7%-6,32,532,162,311609537158,73
KPHOL1,061,13%-6,191,061,061,0612081280,48
TEKTU1,391,48%-6,081,511,31,411737975524563155,07
BNTAS3,213,4%-5,593,363,153,238074492606806,85
EGCYH0,180,19%-5,260,190,180,187049912735,17
DGZTE3,453,62%-4,73,823,383,5612431664425836,9
MZHLD4,14,3%-4,654,254,14,13363514997,25
DENGE1616,78%-4,6516,515,515,9928607457386,87
EMKEL1,661,73%-4,051,731,641,6726533314428324,93
ARTI2,562,66%-3,762,562,562,5679415203302,4
VANGD2,892,99%-3,343,22,782,9932600829739166,08
KNFRT16,1316,67%-3,2416,4815,5516,11701861130588,69
OLMIP10,3810,71%-3,0810,7710,3310,4438470401598,65
DURDO4,464,6%-3,044,674,324,443465131539751,2
EGPRO11,2111,55%-2,9411,611,0511,2275190843972,11
PARSN1414,4%-2,7814,1313,6613,87848601177301,69
ANELE3,583,68%-2,723,643,553,597421462663377,16
AVISA1818,48%-2,618,5517,9118,1623889433759,94
SNPAM4,95,03%-2,585,084,844,93153483756557,27
FENER37,2438,2%-2,5138,2836,837,4683664331343151,94
COMDO11,6811,98%-2,51211,5311,7611662137088,6
BRKO0,40,41%-2,440,410,40,4150206008,19
Güncelleme Saati :
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BİZE ULAŞIN