HalkBank

Türkiye'nin en iyi haber sitesi

EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

Hisse SonDün%YüksekDüşükAğ.OrtHacim(LOT)Hacim(TL)
THYAO16,0816,08%016,3715,9716,1642171478681507967,41
GARAN6,86,78%0,296,856,676,7795162236643851728,24
ASELS28,2228,42%-0,728,8627,9228,3516674622472695836
KRDMD4,34,3%04,384,244,3358397672252545974,18
AKBNK6,696,64%0,756,76,66,6517288660114897760,27
YKBNK2,142,11%1,422,152,112,134628714998562902,08
HALKB6,426,45%-0,476,56,376,441514764297496890,29
EREGL10,9611,04%-0,7211,1610,8610,99667092473317848,45
ARCLK12,5712,09%3,9712,6212,1312,41526906165408247,59
PETKM4,434,38%1,144,454,384,411429878263113204,56
KOZAL40,740,04%1,654140,1640,66145009858955730,68
ISCTR4,864,87%-0,214,924,794,851204917858458341,35
KOZAA5,815,69%2,115,845,695,78964504755697706,96
AEFES20,420,56%-0,7820,620,320,44268580454871388,02
BANVT12,5410,76%16,5412,911,1412,16442879953863438,26
BIMAS72,169,55%3,6772,7569,871,5568842749257619,35
SASA9,619,58%0,319,719,539,62505783348660661,37
TCELL11,5711,51%0,5211,6611,4311,56381734844143048,74
TUPRS100,4100%0,4101,399,9100,5741101341335608,3
FLAP6,276,37%-1,576,436,066,22638475039738982,29
VAKBN4,013,99%0,54,053,974949842638043167,06
KCHOL12,9112,6%2,4612,9412,6212,77278670035583794,58
IPEKE4,844,78%1,264,884,84,84726528135165194,56
TAVHL26,9625,5%5,7326,9825,726,5107302028439150,88
TTKOM4,894,82%1,454,944,824,88563092027464626,57
Güncelleme Saati :
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BİZE ULAŞIN