HalkBank

Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ENDEKSLER

Endeks SonDün%YüksekDüşükHacim(LOT)Hacim(TL)
X030S115962,23115111,77%0,74118476,5115195,8913838231269699633291,56
X030S_CFCNTLTL132553,68131581,54%0,74132553,68132553,6813838231269699633291,56
X100S93437,6792703,42%0,7995205,4492835,26182167803811214485740,05
X100S_CFCNTLTL106271,24105436,14%0,79106271,24106271,24182167803811214485740,05
XBANA111365,38107162,88%3,92111591,11109113,63196465315334304352,49
XBANA_CFNNTLTL115392,83111038,34%3,92115392,83115392,83196465315334304352,49
XBANK101248,5798915,38%2,36104131,6899871,376173897882600350407,63
XBANK_CFNNTLTL151974,75148472,61%2,36151974,75151974,756173897882600350407,63
XBLSM18404,5818289,09%0,6318810,6718334,77996202760545700,72
XBLSM_CFNNTLTL27678,4727504,79%0,6327678,4727678,47996202760545700,72
XELKT3663,463532,57%3,713720,73614,2436043578119397827,03
XELKT_CFNNTLTL4801,884630,32%3,714801,884801,8836043578119397827,03
XFINK50646,4644016,2%15,0650711,4945032,28876140515539835,96
XFINK_CFNNTLTL83242,2772344,81%15,0683242,2783242,27876140515539835,96
XGIDA109934,52110736,64%-0,72112520,43108498,5438518329131394215,7
XGIDA_CFNNTLTL148264,58149346,39%-0,72148264,58148264,5838518329131394215,7
XGMYO31429,7629738,43%5,6931465,4930063,92153532479245380849,17
XGMYO_CFNNTLTL56710,1853658,44%5,6956710,1856710,18153532479245380849,17
XHARZ118462,89119401,58%-0,79123283,41117829,4817506729160906943,98
XHARZ_CFCNTLTL141294,74142414,35%-0,79141294,74141294,7417506729160906943,98
XHOLD80358,6879740,18%0,7881346,7979676293506631895450571,13
XHOLD_CFNNTLTL100959,67100182,61%0,78100959,67100959,67293506631895450571,13
XILTM28290,6429374,91%-3,6929946,7328156,2824431280224335705
XILTM_CFNNTLTL49419,5951313,64%-3,6949419,5949419,5924431280224335705
XINSA76294,1481583,25%-6,487950676267,763528098552060142,18
XINSA_CFNNTLTL86775,592791,24%-6,4886775,586775,53528098552060142,18
XKAGT46152,4344439,22%3,8646434,845206,934303888588905833,95
XKAGT_CFNNTLTL68728,5666177,3%3,8668728,5668728,564303888588905833,95
XKMYA114020,98114101,49%-0,07116030,77113552,692575421682044190126,76
XKMYA_CFNNTLTL324690,33324919,59%-0,07324690,33324690,332575421682044190126,76
XKOBI49722,2548085,4%3,449837,1248817,491754194925726831,37
XKOBI_CFNNTLTL50674,6249006,41%3,450674,6250674,621754194925726831,37
XKURY83998,4682693,4%1,5884887,9483041,437330265144818021466,22
XKURY_CFNNTLTL121448,66119561,75%1,58121448,66121448,667330265144818021466,22
XMADN62727,2860280,94%4,0663877,6260761,1146173821650682215,1
XMADN_CFNNTLTL70283,6267542,59%4,0670283,6270283,6246173821650682215,1
XMANA286843,6289327,18%-0,86298967,73282260,49158413735901874026,74
XMANA_CFNNTLTL527075,94531639,53%-0,86527075,94527075,94158413735901874026,74
XMESY125798,27121852,81%3,24126317,2122797,6575881041590948523,43
XMESY_CFNNTLTL245540,93237839,94%3,24245540,93245540,9375881041590948523,43
XSADA184349,05177185,26%4,04185764,97180948,1147056049201738315,16
XSADA_CFNNTLTL319200,93306796,8%4,04319200,93319200,9347056049201738315,16
XSANK127737,03121740,05%4,93127737,03124913,081034597641522715062,77
XSANK_CFNNTLTL183732,22175106,39%4,93183732,22183732,221034597641522715062,77
XSANT50491,9548800,16%3,4750987,9849145,431578583414091755,73
XSANT_CFNNTLTL51478,8649754%3,4751478,8651478,861578583414091755,73
XSBAL54757,9352882,96%3,5555774,4854417,141437054632739594,08
XSBAL_CFNNTLTL59174,357148,11%3,5559174,359174,31437054632739594,08
XSBUR149063,89147745,91%0,89151251,6147856,7244776122183418646,3
XSBUR_CFNNTLTL199830,24198063,39%0,89199830,24199830,2444776122183418646,3
XSDNZ71557,1368346,27%4,771903,2369009,4681975487250328,74
XSDNZ_CFNNTLTL72882,8569612,5%4,772882,8572882,8581975487250328,74
XSGRT282446,65275538,38%2,51286502,51272896,061348547427286665,61
XSGRT_CFNNTLTL485367,45473496,01%2,51485367,45485367,451348547427286665,61
XSIST96999,5396994,76%098916,396534,624890816392795405025,07
XSIST_CFNNTLTL118947,76118941,92%0118947,76118947,764890816392795405025,07
XSIZM150436,92153797,21%-2,18159021,11148685,062640686311772431792,53
XSIZM_CFNNTLTL192106,32196397,38%-2,18192106,32192106,322640686311772431792,53
XSKAY279197,35249827,54%11,76279248,96255983,291405065357502293,04
XSKAY_CFNNTLTL341616,02305680,16%11,76341616,02341616,021405065357502293,04
XSKOC222039,78217400,9%2,13225794,61218164,7925502329696493021,34
XSKOC_CFNNTLTL391375,67383199,01%2,13391375,67391375,6725502329696493021,34
XSKON56027,6352486,02%6,7557245,9553834,05976232730570380,31
XSKON_CFNNTLTL59722,3755947,2%6,7559722,3759722,37976232730570380,31
XSPOR35658,5133283,25%7,1435802,7634111,271634195736943323,58
XSPOR_CFNNTLTL53565,0549997,01%7,1453565,0553565,051634195736943323,58
XSTKR201762,16195442,87%3,23204127,36200271,68363359216224756,71
XSTKR_CFNNTLTL217892,16211067,66%3,23217892,16217892,16363359216224756,71
XTAST76195,7673991,56%2,9876512,2774679,0257655036139278541,66
XTAST_CFNNTLTL206054,04200093,29%2,98206054,04206054,0457655036139278541,66
XTCRT156850,67160763,38%-2,43163645,37156850,6729693785349412115,35
XTCRT_CFNNTLTL210359,1215606,61%-2,43210359,1210359,129693785349412115,35
XTEKS26375,9125441,24%3,6726766,6525956,12775878492661877,35
XTEKS_CFNNTLTL38375,5237015,63%3,6738375,5238375,522775878492661877,35
XTKJS75044,2372697,07%3,2375693,874267,68570743231312776053,72
XTKJS_CFCNTLTL110762,46107298,15%3,23110762,46110762,46570743231312776053,72
XTM25127930,17126809,74%0,88130279,73126492,713918958012419756974,64
XTM25_CFNNTLTL171030,03169532,12%0,88171030,03171030,033918958012419756974,64
XTMTU90766,9790061,37%0,7892522,8590145,316842925045320879672,48
XTMTU_CFNNTLTL108776,35107930,75%0,78108776,35108776,356842925045320879672,48
XTRZM6890,66660,76%3,456960,996727,251693881115514505,54
XTRZM_CFNNTLTL7215,926975,22%3,457215,927215,921693881115514505,54
XTUMY129193,16126634,46%2,02130334,2128389,1296318175665373866,95
XTUMY_CFNNTLTL164387,34161131,6%2,02164387,34164387,34296318175665373866,95
XU030115209,84114364,9%0,74117905,44114439,6913838231269699633291,56
XU030_CFNNTLTL185444,93184084,89%0,74185444,93185444,9313838231269699633291,56
XU05090028,4789297,15%0,8291799,4689454,41156714966210459733029,69
XU050_CFNNTLTL144797,26143621,04%0,82144797,26144797,26156714966210459733029,69
XU10093418,6592684,55%0,7995299,1492810182167803811214485740,05
XU100_CFNNTLTL151876,65150683,18%0,79151876,65151876,65182167803811214485740,05
XUHIZ67691,4968537%-1,2369962,4767642,282686864502141772271,96
XUHIZ_CFNNTLTL106678,25108010,73%-1,23106678,25106678,252686864502141772271,96
XULAS167901,5162201,91%3,51170216,61166849,95700697911224164210,73
XULAS_CFNNTLTL352418,66340455,44%3,51352418,66352418,66700697911224164210,73
XUMAL95121,2493189,2%2,0796469,6493948,8210869355403784545810,18
XUMAL_CFNNTLTL137847,45135047,59%2,07137847,45137847,4510869355403784545810,18
XUSIN124351,09123683,84%0,54126460,75123374,447052999004640765471,14
XUSIN_CFNNTLTL256453,95255077,86%0,54256453,95256453,957052999004640765471,14
XUSRD119011,56118059,3%0,81121460,13118049,4511875301258623013307,6
XUSRD_CFCNTLTL133975,64132903,65%0,81133975,64133975,6411875301258623013307,6
XUTEK107546101062,03%6,42107606,29104240,7570743231312776053,72
XUTEK_CFNNTLTL156451,28147018,81%6,42156451,28156451,28570743231312776053,72
XUTUM94760,893913,46%0,996462,6194169,91211799621311879859607
XUTUM_CFNNTLTL155183,03153795,39%0,9155183,03155183,03211799621311879859607
XYLDZ94861,1394222,75%0,6896734,9994276,96174934119511261219180,01
XYLDZ_CFNNTLTL103324,78102629,45%0,68103324,78103324,78174934119511261219180,01
XYORT21468,8520837,96%3,0321720,0821134,5279408396764320,71
XYORT_CFNNTLTL119241,96115737,92%3,03119241,96119241,9679408396764320,71
XYUZO117362,12116164,23%1,03118843,73116579,694378549121514852448,49
XYUZO_CFNNTLTL146653,56145156,7%1,03146653,56146653,564378549121514852448,49
Son güncelleme tarihi:
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BİZE ULAŞIN