Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ENDEKSLER

Endeks SonDün%YüksekDüşükHacim(LOT)Hacim(TL)
X030S143119,13143213,04%-0,07143933,92142732,192102097061508932799,98
X100S115991,33115905,55%0,07116434,75115648,694123369022209688064,56
XBANA144608,83144793,74%-0,13145403,79144127,59106334527291150867,71
XBANK180010,68180692,35%-0,38181829,66179589,7256983219392671105,52
XBLSM30533,4830501,75%0,130578,2630315,59316768227693372,86
XELKT5024,794946,04%1,595040,524927,743614081187203746,9
XFINK40100,2340015,39%0,2140415,8939789,1440187219060746,77
XGIDA134223,31133298,79%0,69134251,38133638,512062877667867046,96
XGMYO41318,2840775,5%1,3341589,4141136,7190191960208863214,67
XHARZ176687,17175233,7%0,83176926,96174631,720619259139858540,83
XHOLD90844,0391081,98%-0,2691388,9590555,9679957857214378003,32
XILTM37667,1537622,99%0,1237754,137455,62175201517336102,36
XINSA86052,6885775,06%0,3286164,6285696,3741051719162088,3
XKAGT52983,1752757,25%0,4353059,9552515,92989011421268880,2
XKMYA110801,34110550,66%0,23110943,15110368,5432152578237659709,15
XKOBI73743,6874003,51%-0,3574598,5673429,771956189938573103,73
XKURY101238,58101128,13%0,11101591,98100945,32110080018653375980,67
XMADN57024,1256837,37%0,3357716,9256591,8713507082183480877,53
XMANA262447,08261283,79%0,45262574,98259453,8461463871224629413,47
XMESY159737,19159359,06%0,24160176,66159223,6142169045211980701,7
XSADA159938,96161918,64%-1,22162349,75159181,361480580744877794,25
XSANK156853,14155533,25%0,85157393,33156141,3618054960172510264,17
XSANT71834,5474064,19%-3,0175174,4370388,171931993027096405,28
XSBAL85292,2785564,26%-0,3285845,6584924,25418988411074307,58
XSBUR207659,09207340,58%0,15209047,69207420,4148904115129002081,15
XSDNZ83717,2283849,94%-0,1685100,3583223,6242951538801931,22
XSGRT305486,89308849,82%-1,09309742,15305314,886951062027385,27
XSIST112900,5112942,01%-0,04113267,74112600,8124116951669843745,24
XSIZM174304,51173204,6%0,64174676,24173125,440234111293647245,59
XSKAY474660,84472841,39%0,38476376,69472159,46136759614202147,36
XSKOC213136,15212864,89%0,13213400,1211969,55540885289384349,16
XSKON79533,8779247,89%0,3680338,4978066,351117849652510396,38
XSPOR56104,9556346,25%-0,4356536,0255856,51424410843058938,01
XSTKR202196,24202234,25%-0,02204976,1200987,69307722213615440,03
XTAST86640,686347,54%0,3487046,7986406,032181478390754030,95
XTCRT197539,93196924,19%0,31197911,92196600,1927036962124803788,23
XTEKS32042,7531776,37%0,8432080,531704,66883136133082032,76
XTKJS116795,61116548,28%0,21117084,63116466,776064476122177948,54
XTM25158600,49158159,88%0,28158996,64157852,2932582371279212366,28
XTMTU116052,07116084,07%-0,03116669,23115676,6580780690698924708,67
XTRZM9573,799836,44%-2,679951,579416,311990034628010375,59
XTUMY163311,85162999,7%0,19163691,14162731,46162180281471382884,02
XU030142524,54142625,74%-0,07143349,49142125,232102097061508932799,98
XU050110941,58110933,63%0,01111474,8110635,152846909361806543868,53
XU100115967,72115881,96%0,07116412,13115616,844123369022209688064,56
XUHIZ84093,4883890,08%0,2484192,1583767,27125511336659041775,03
XULAS175368,42175507,41%-0,08176651,36174687,3813630382216366905,71
XUMAL138814,2139115,5%-0,22139954,84138480,78231908585827155833,89
XUSIN129397,71128922,76%0,37129444,69128712,312110327861072695391,12
XUSRD149298,08149356,4%-0,04150013,51148904,81267396101093650889,78
XUTEK135565,78135022,88%0,4136419,84135330,136064476122177948,54
XUTUM117820,01117720,22%0,08118244,55117470,745745171832681070948,58
XYLDZ117288,5117256,95%0,03117726,11116939,363620953182150826186,69
XYORT28469,6228338,8%0,4628543,928285,9438061095038774,35
XYUZO147983,98146939,77%0,71147985,53147143,06202127196700755264,58
Son güncelleme tarihi:
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BİZE ULAŞIN