HalkBank

Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ENDEKSLER

Endeks SonDün%YüksekDüşükHacim(LOT)Hacim(TL)
X030S116747,74114917,42%1,59117129,99113933,546923602545423547966,56
X100S94456,0993062,22%1,594754,6292310,659540580166534509918,97
XBANA108251,08106975,61%1,19108514,8106598,03103444658213561909,63
XBANK131048,81128758,79%1,78131797,23127889,442516454021397793801,18
XBLSM19138,9519088,9%0,2619267,7918936,55960732934357105,65
XELKT3999,443943,06%1,433999,443913,822404917669204835,01
XFINK62443,9261022,42%2,3364434,6759316,51410359811343948,89
XGIDA114642,24115091,53%-0,39115678,76114348,9622707000101323932,68
XGMYO34145,8433891,91%0,7534283,133606,4757647250101057921,29
XHARZ138722,38138666,08%0,04139140,96137370,46872813880118214,45
XHOLD75069,3774202,54%1,177520473458,198692408344049842,15
XILTM28001,6827723,17%128162,5327178,821900643183742494,02
XINSA70040,0767914,77%3,1370145,8367746,93753421922466096,43
XKAGT42098,5441595,26%1,2142186,2741349,471592583924261618
XKMYA99785,6899285,77%0,5100194,8298254,531546556871012546281,4
XKOBI59058,0758568,17%0,8459214,958123,8150839559981904,35
XKURY85404,7384063,86%1,685646,3283307,223536999532709310530,91
XMADN62611,9761706,82%1,4763162,8160417,9250269793461383211,1
XMANA275147,44265256,64%3,73276158,24262824,6987887531449714631,77
XMESY133307,49132805,43%0,38133982,61130822,3248449926261013987,3
XSADA188791,91185259,52%1,91192826,39182440,0743262017382031208,16
XSANK116560,63114722,68%1,6117300,74112595,371118254621450203575,08
XSANT48279,6147697,97%1,2248901,8247096,3792083779096963,73
XSBAL55701,9153433,4%4,2556678,6852845,1752241353004874,37
XSBUR156531,48155311,43%0,79156645,03153047,764414648792340408,13
XSDNZ69359,9868053,67%1,9269985,0867006,4474561226314179
XSGRT297566,87300365,64%-0,93300793,14297566,8710370672401607,02
XSIST90451,689286,5%1,390640,7688462,832357036581654843126,79
XSIZM122271,06118175,69%3,47123030,25117603,77129210285658949935,57
XSKAY348612,4337422,21%3,32349936,02334854,72396456720457586,01
XSKOC209161,22209816,03%-0,31209993,39206208,384395225165668017,89
XSKON54952,5354751,61%0,3755316,9454340,88460686213913176,62
XSPOR40247,1340030,11%0,5440334,8939717,791312538435464638,57
XSTKR184719,1180868,52%2,13186308180401,66273306611523934,95
XTAST73588,6972592,34%1,3773968,672233,41767723457218387,03
XTCRT163626,47164038,09%-0,25164973,18162550,7839235925173029393,17
XTEKS26458,6625646,49%3,1726550,3225469,531299942930463060,47
XTKJS70026,6368799,19%1,7870275,3967801,4649279721124459814,23
XTM25136797,46133908,91%2,16137309,84132798,691494306041130109302,52
XTMTU94851,0393199,86%1,7795185,9992513,343081192313030958227,62
XTRZM6582,876507,57%1,166636,146430,0198165679805097,76
XTUMY132811,87132355,35%0,34132946,34131751,46139474729323537409,72
XU030116040,02114197,46%1,61116429,82113217,656923602545423547966,56
XU05090962,4889553,14%1,5791271,4588800,018159910446177299603,6
XU10094436,8793043,28%1,594743,1792288,599540580166534509918,97
XUHIZ64539,8163938,36%0,9464741,9463444,692043020131477889584,31
XULAS127741,05124964,56%2,22129327,32123074,772181249928214914,08
XUMAL107251,37105738,12%1,43107659,34104958,354132850521856988781,55
XUSIN119284,53117578,76%1,45119625,84116664,344110177082398709148,6
XUSRD120501,67118466,37%1,72120956,81174515910660734827777982,35
XUTEK85289,9982724,54%3,185842,3280928,14649279721124459814,23
XUTUM95921,9494612,28%1,3896199,5593892,5610935327456858047328,69
XYLDZ95851,894512,02%1,4296138,0593774,879264749056528206942,32
XYORT21443,5621201,8%1,1421563,2820886,5244973733444521,48
XYUZO120502,11119341,43%0,97120888,18118611,82616977621110961952,41
Son güncelleme tarihi:
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BİZE ULAŞIN