Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ENDEKSLER

Endeks SonDün%YüksekDüşükHacim(LOT)Hacim(TL)
X030S135381,8136501,56%-0,82136211,12135052,535453932564638508524,1
X100S110081,03110955,06%-0,79110869,5109809,958833534895885466014,32
XBANA136476,55136800,81%-0,24137513,59136476,55141370978332426240,27
XBANK158270,23159623,67%-0,85159197,27156809,122392945071695073873,85
XBLSM25900,0125966,94%-0,2625976,6525731,73589271131641596,17
XELKT4615,124634,18%-0,414645,214602,572620160571154615,82
XFINK80605,6879122,74%1,8782953,9877694,1114523464768201,75
XGIDA134905,93133570,91%1136114,28132831,4421597512135186779,68
XGMYO41129,9241162,21%-0,0841530,0640898,1112900707222680910,45
XHARZ169350,74171034,02%-0,98171597,41168991,37234559325911236,78
XHOLD85979,8286423,25%-0,518660585594,93170691832564773992,78
XILTM35614,9135660,01%-0,1336371,3535241,58902151289902458,74
XINSA75475,3177057,88%-2,0577533,8675475,31967894035641116,6
XKAGT53289,2254185,68%-1,6554572,9953228,123164584359762367,22
XKMYA107775,46108377,37%-0,56109197,46107751,7940272982485381528,32
XKOBI70379,6369466,35%1,3170867,4569280,944647015392401044,4
XKURY9555797034,68%-1,5296672,5395342,773686816452278172295,75
XMADN67374,6468073,43%-1,0368753,0767313,7924912018322563179,85
XMANA293701,55294925,26%-0,41295993,59290340,15126028959649479221,22
XMESY147033,63149582,49%-1,7149662,74146936,6884024582402640822,32
XSADA198351,93201654,14%-1,64203550,03197898,719155145177111995,49
XSANK140436,59141645,18%-0,85142470,41139902,9533123586207365309,54
XSANT60713,2360785,15%-0,1261845,7660236,91661438318109942,44
XSBAL76849,2576134,91%0,9477704,1676276,831443819981313844,56
XSBUR184459,88186224,1%-0,95187161,03184299,9976455567203082464,46
XSDNZ97270,1895923,81%1,498396,8995198,38874343710595406,94
XSGRT319824,34319178,47%0,2321625,98316969,614499695197360,31
XSIST107934,55109026,2%-1109395,4107601,22946658052044346730,28
XSIZM176386,25177812,44%-0,8178859,85176273,151423640396850738,19
XSKAY457001,13465621,61%-1,85464778,36453739,39240893717371193,42
XSKOC202639,22204391,93%-0,86205737,8202639,226543235179613178,39
XSKON73674,2674168,65%-0,6774614,6673341,94964312049825562,59
XSPOR53212,7454306,85%-2,0154196,6653122,341603396841887927,87
XSTKR203842,46202955,54%0,44207073,57203010,8520091118634061,84
XTAST86023,4286478,04%-0,5386655,2885612,833125652877000576,98
XTCRT187393,61186536,85%0,46187553,63185989,2534032922202925783,17
XTEKS34446,1134813,78%-1,0634802,1934309,291237794227974384,17
XTKJS97515,9698077,1%-0,5798277,4997265,9779315781770291,09
XTM25149948,01152562,2%-1,71151170,54149117,12123537887978788689,65
XTMTU108050,34108756,65%-0,65108385,561074962691746862292618329,79
XTRZM8286,338309,74%-0,288440,848242,021726855319093018,24
XTUMY158345,31158569,13%-0,14158887,03157622,57227465141571352981,14
XU030134540,74135686,11%-0,84135364,19134205,025453932564638508524,1
XU050105109,49106020,38%-0,86105849,16104866,087211060965398857943,86
XU100110058,62110932,48%-0,79110851,33109787,468833534895885466014,32
XUHIZ79471,7480340,52%-1,0880742,6379281,292038405591719368687,96
XULAS172947,01180152,1%-4180372,98172462,42695947531209555401,69
XUMAL126984,59127803,28%-0,64127515,3126354,25263327222493659142,75
XUSIN131529,08132245,24%-0,54132898,63131444,483728521922162020873,66
XUSRD139984,91141338,24%-0,96141052,47139552,684177728953952465346,69
XUTEK111011,48112597,1%-1,41112625,61110896,07779315781770291,09
XUTUM112058,76112874,52%-0,72112815,55111781,4911108186306456818995,46
XYLDZ111524,19112368,61%-0,75112262,67111225,28397214245841552793,65
XYORT26391,0726710,72%-1,226857,726270,581695278220574964,1
XYUZO143649,78144431,96%-0,54145448,01143260,743379602331246957490,22
Son güncelleme tarihi:
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BİZE ULAŞIN