HalkBank

Türkiye'nin en iyi haber sitesi

HİSSELER

Hisse Ara
Hisse SonDün%YüksekDüşükAğ.OrtHacim(LOT)Hacim(TL)
ACSEL2,472,42%2,072,492,422,45146532358705,54
ADANA5,575,55%0,365,655,525,5760683337778,51
ADBGR3,983,97%0,2543,883,961043641327,78
ADEL14,414,24%1,1214,461414,2545220644542,56
ADESE2,022,06%-1,942,122,0517438513571303,09
ADNAC0,990,99%01,010,980,9950291774994501,99
AEFES20,5619,91%3,2620,5619,8420,174863229808877,17
AFYON5,635,54%1,625,795,475,66331324218765852,96
AGHOL17,7917,6%1,0817,9317,5117,671291372282058,96
AGYO1,91,9%01,941,891,955110104921,29
AKBNK6,646,64%06,656,496,5441388960270806730,35
AKCNS8,988,9%0,99,58,79,052098521900294,58
AKENR0,690,7%-1,430,710,690,734689762420689,85
AKFGY1,661,57%5,731,691,571,63232775379604,33
AKGRT3,763,77%-0,273,813,663,74226665847946,77
AKGUV2,752,83%-2,832,92,62,785144721431445,48
AKMGY18,4518,46%-0,0518,4518,3518,44751383,17
AKSA10,8210,6%2,0810,9510,6310,785586696019688,84
AKSEN4,124,18%-1,444,224,094,1512337955124729,76
AKSGY2,292,35%-2,552,362,272,3294753220026,66
AKSUE6,116,15%-0,656,236,086,1351278314563,44
ALARK4,384,38%04,474,324,414507266377967,75
ALBRK1,271,26%0,791,281,241,2618380942316488,24
ALCAR39,139,3%-0,5139,838,7839,156613258893,6
ALCTL5,565,6%-0,715,655,45,587457024157909,3
ALGYO38,7638,6%0,4139,138,438,761234114782870,26
ALKA3,533,55%-0,563,613,453,57108140385878,84
ALKIM18,4318,5%-0,3818,7718,2518,43580931070912,71
ALYAG0,820,83%-1,20,840,810,8241249863391207,39
ANACM2,912,89%0,692,942,842,9421857012217827,71
ANELE2,412,42%-0,412,472,362,4210301672492486,91
ANELT0,410,41%00,410,410,415309921770,59
ANHYT6,916,74%2,527,076,756,962259261572595,44
ANSGR4,274,22%1,184,284,184,2368699290697,24
ARCLK12,0912,14%-0,4112,3611,8812,12606563473469479,12
ARENA3,253,3%-1,523,363,233,317439902460059,31
ARMDA7,517,2%4,317,597,077,37100897743539,95
ARSAN1,851,9%-2,631,941,851,896058151143821,31
ARTI1,531,43%6,991,531,441,512771241765,76
ASELS28,4228,76%-1,1829,6627,3428,52872034162486967238,5
ASLAN31,3831,54%-0,5132,1831,2631,74329811046819,04
ASUZU9,459,65%-2,079,879,349,568112357756297,47
ATAGY4,174,24%-1,654,284,154,212162791123,93
ATEKS8,778,7%0,88,788,618,7150398438904,37
ATLAS0,850,86%-1,160,870,840,851094293935975,53
ATPET1,031,03%01,051,011,03206156212314,43
ATSYH0,370,38%-2,630,370,370,379098233663,34
AVGYO1,221,24%-1,611,251,211,23756856930083,4
AVHOL2,472,48%-0,42,552,442,48107854267620,69
AVISA13,513,51%-0,0713,513,2413,378552114338,88
AVOD0,860,84%2,380,880,840,8619073661633157,73
AVTUR1,251,26%-0,791,281,241,25478241599152,7
AYCES4,184,36%-4,134,364,184,293081322,52
AYEN3,713,74%-0,83,823,633,73321136811985040,9
AYES1,741,74%01,741,741,74433753,42
AYGAZ9,999,98%0,110,159,749,971254041249887,57
Son güncelleme tarihi:
  • BIST 100
  • BIST 50
  • BIST 30
BIST 100'DE SON DURUM
 BIST 100%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 50'DE SON DURUM
 BIST 50%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BIST 30'DA SON DURUM
 BIST 30%Hacim*
TL
USD
BIST DETAYLAR
* hacimler milyon bazındadır
Açılış: Düşük: Yüksek:
BİZE ULAŞIN