Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Rüyada sevgili görmek ne anlama gelir? Rüyada sevgiliyi görmekle ilgili yorumlar

Rüyada sevgili görmek çok sık karşılaşılan bir durum olmakla birlikte hem sembolik hem de psikolojik olarak birçok farklı yorumu vardır. Peki, rüyada sevgiliyi görmek ne anlama gelmektedir? Bu rüyanın yorumlanması için birçok detaya hakim olmanız gerekmektedir. Sevgilinizi rüyanızda görmek, mutluluk ve rahatlık demektir. İşte rüyada sevgili görmek ile ilgili rüya tabiri yorumları…

Giriş Tarihi: 6.11.2019 16:18 Güncelleme Tarihi: 6.11.2019 16:19
Rüyada sevgili görmek ne anlama gelir? Rüyada sevgiliyi görmekle ilgili yorumlar

Rüyalar bize uyanık yaşamlarımız hakkında çok şey öğretir ve farklı mesajlar verir. Onları anlamayı öğrendikten sonra, hayatımızda neler olduğunu ve ne olacağı hakkında bir nebze fikir sahibi olabiliriz. En sık görülen olaylar arasında ise rüyada sevgili görmek vardır. Peki, rüyada sevgili görmek ne anlama gelir?

RÜYADA SEVGİLİ GÖRMEK
Rüyada sevgiliyi görmek, birden fazla farklı yoruma sahiptir. Örneğin, sevgilinizle yemek yediğinizi görmek, sevmeseniz de sevgilinizle kısa bir yolculuk yapacağınız anlamına gelebilir.

Rüyada eski sevgiliyi görmek bilinçaltınızda nefretli bir şekilde onu düşündüğünüze işarettir. Bu nedenle onu unutmak gerekir.
Rüyada görülen eski sevgili: Rüyanızda her bir şekilde eskiden olan sevgilinizi görmeniz yenilik ve barışa tabir edilir.
işinin rüyada sevgili olduğu kimse ile mutlu olduğunu görmesi, hoşça vakit geçirmek, birlikte yapmaktan hoşlandıkları şeylerle ilgilenmeleri, birlikte alışverişe çıkmaları, evlilik ile sonuçlanacak gelişmelere delalet eder.
Rüyada sevgili olduğu kişinin kendisiyle ilgilenmediğini, mutsuz olduğunu veya başka biriyle ilgilendiğini görmek, aralarındaki sevginin gücünü kaybettiğine, ayrılıklarının söz konusu olacağı anlamına gelir.
Sevgili ile tartıştığını ve kavga ettiğini ve çok üzüldüğünü görmek, karşılıklı fikir ayrılıklarının başladığına veya anlaşamadığınız bir konuda mutabık olacağınız anlamına da gelebilir.
Sevgilisi olmayan bekar kişinin, biri ile rüyada sevgili olduğunu görmesi, hoşlanacağı biri ile tanışmaya, aşık olup bir ilişkiye başlamasına delalet eder.
Rüyada sevgili, erkek veya kadın arkadaş görmenin diğer yorumlarının neler olduğunu incelemek için yazının devamına bakabilirsiniz.

RÜYADA SEVGİLİYİ GÖRMEK
Rüyada sevgiliyi görmek, ikisi arasındaki bağlılığa, duygu yoğunluğuna delalet eder. Sevgiliyi ağlarken görmek, dargın olanlar için barışmaya, sevinç ve mutluluğa yorumlanır. Rüyada sevgiliyi öpmek, müjdeli bir haber almaya, evlilik teklifi etmeye veya almaya işaret eder. Sevgili ile kavga ettiğini görmek, fikir ayrılığına yada anlaşamadıkları bir konu üzerinde hemfikir olmalarına tabir edilir.

RÜYADA KIZ ARKADAŞ GÖRMEK
Rüyada kız arkadaşının olduğunu görmek bekar biri için, mevcut kız arkadaşları içinde biriyle arkadaşlık ilişkilerinde duygularının yoğunlaşmasına ve bir birlikteliğe adım atacaklarına, sevgili olacakları anlamına gelebilir veya arkadaşlıkları iyi bir dostluğa dönüşebilir.
Rüyada tanımadığı bir kız arkadaşı ile sevgili olduğunu görmek, yeni biriyle tanışmaya, aşık olmaya delalet eder.

RÜYADA ERKEK ARKADAŞ GÖRMEK
Hayatında erkek arkadaşı olmayan birinin rüyada bir erkek arkadaşı olduğunu görmesi, yeni biri ile tanışmaya, aşık olup, sevgili olacaklarına, olumsuz düşünce kalıplarının dışına çıkmaya, karşı cinse yeniden güven duymaya delalet eder.
Rüyada tanıdığı bir erkek arkadaşını görmek, dostluklarının gelişmesine veya aralarındaki arkadaşlığın, özel bir ilişkiye doğru ilerlemesine,, duygularını karşılıklı paylaşarak, sevgili olacaklarına işaret eder.

Rüyada bir erkek arkadaşının öldüğünü görmek, yeni bir arkadaşlığın başlayacağına, kaybettiği öz güvenini yeniden kazanıp, farklı bir sürece girmeye ve mutluluğa yorumlanır.

RÜYADA ESKİ SEVGİLİYLE GEZMEK
Murada ermeyi ve mutlu olmaya, rüyada eski sevgiliyle kavga etmek de evliliğe yorumlanır. Rüyada eski sevgiliyi görmek bilinçaltı sıkışmasından da kaynaklanıyor olabilir.

RÜYADA ESKİ SEVGİLİYLE BARIŞMAK
Ayrılığa işaret eder.

RÜYADA ESKİ SEVGİLİYLE KAVGA ETMEK
Tekme tokat atmak, tartışmak, saç baş yolmak gibi şeyleri görmek ilişkinin bir ömür boyu devam edeceğine işaret eder. Evli olanların rüyasında eski sevgilisini görmesi evlilik hayatında yaşanacak olan sorunlara, anlaşmazlıklara ve sıkıntılara yorumlanır.

Rüyada sevgilinin öldüğünü görmek, sevgilinize karşı yaptığınız hata nedeniyle pişman olacağınız anlamına gelebilir. Sevgilinizi başka biriyle görmek ve rüyanızda onu kıskanmak, sevgilinizden emin olmanız gerektiğini gösteriyor. Kıskançlık hissetmiyorsanız, bu rüya size sevgilinizin dikkatinizi beklediğini söylüyor.


Sevgilinizin bir arkadaşı, kız kardeşi / erkek kardeşi ile olduğunu görmek, rüyanızdaki komşunuz, sizinle sevgili bir kişi tarafından yapılan olumlu konuşmaları ifade eder.

Sevgilinizle evlendiğinizi rüyada görmek onunla mutlu olacağınızı gösterir. Evliliği düşünürseniz, engeller ortadan kalkar. Evlenmeyi düşünmeseniz bile, evlilik planları yapmaya başlayacaksınız.

Sevgiliniz sizinle olmasına rağmen, rüyanızdaki başka biriyle evlendiğinde borçlarınızdan kurtulacağınızı ve rahatlayacağınızı öne sürüyor. Eğer sevgiliniz sizinle birlikte olsa da, rüyanızda başka biriyle evlendiğinizi görürseniz, bu sevgilinizin sizi kıskandığı anlamına gelir.


Sevgilinizle bir yolculuğunuz olduğunu rüyada görmek, dertlerinizi mümkün olan en kısa sürede bırakacağınızı gösterir.

İyi vakit geçirdiğinizi görmek için, rüyanızdaki sevgilinizle birlikte gülmek, çocuğunuz olacağını belirtir.

Sevgilinin rüyanda ağladığını görmek, sevgilinin yapacağı bir sürprizi ifade eder.

Hayalindeki aşıkların elini tutmak, birlikte yaşayacağınız mal veya mülkiyeti ifade eder.

Sevgilinizin kızgın olduğunu veya sevgilinize kızgın olduğunuzu rüyada görmek, büyük bir karşılıklı sevginiz olduğu anlamına gelir.

Sevgilinizin rüyanızda uyuduğunu görmek, sevgilinize karşı yaptığınız yanlış davranış nedeniyle pişman olacağınızı gösterir. Eğer sevgilinizi rüyanda uyandırırsanız, yanlış davranışınız ortaya çıkar.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Rüyada sevgili görmek ne anlama gelir? Rüyada sevgiliyi görmekle ilgili yorumlar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN