Türkiye'nin en iyi haber sitesi

görmek ne anlama gelir? hangi anlama gelir?

görmenin birçok farklı anlamı bulunuyor. Kimileri gördüğü rüyayı unuturken kimileri hatırlar ve uyanır uyanmaz anlamına bakar. Sık görülen rüyalardan biri olan ise bolluk ve bereket anlamlarını taşır. Öte yandan normal ya da tatlı ise hayırlı, ekşi ve acı ise haram mal ve üzüntü manalarına gelir. Kimi rüya tabircilerine göre ise yoğurt görmek uzun ömre işarettir. Peki ne anlama gelir? İşte , yoğurt dökmek, yoğurt yapmak anlamları…

Giriş Tarihi: 6.11.2019 09:07 Güncelleme Tarihi: 6.11.2019 09:07
Rüyada yoğurt görmek ne anlama gelir? Rüyada yoğurt yemek hangi anlama gelir?

Her kim rüyasında yoğurt görürse bu hayırlı ve güzel işlerin olacağı anlamına gelir. Bununla birlikte görülen yoğurt, kişinin iyi niyetli biri olduğu için çok fazla kazık yiyeceği, yarıma muhtaç olan insanlara yardım edeceği anlamlarını taşır. Öte yandan yoğurt yemek kişinin hatalarından ders alacağına, geri kalan hayatında daha çok dikkat edeceğine işaret eder. Peki Rüyada yoğurt görmek ne anlama gelir? İşte rüyada yoğurt yemek, taşımak, mayasını yapmak, döküldüğünü görmenin anlamları…

RÜYADA YOĞURT GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada yoğurt görmek anlamları ve yorumlarıyla merak ediliyor. Haberimizde, rüyada yoğurt görmenin anlamlarına yer verdik.

RÜYADA YOĞURT YEMEK

Rüyada yoğurt yemek parasal ve ruhsal olarak iyi bir duruma gelineceğine, bol kazançlı bir işin başına geçileceğine, sevinçli haberlerin alınması ile büyük sevinç yaşanacağın işaret eder. Bununla birlikte yoğurt vermek kırgınlıkların ve küskünlüklerin aşılacağına, eş, dost ve akrabalarla çok mutlu günler geçirileceğine, eğitimle ilgili olarak büyük bir sıçrama yaşanacağına ve herkesin konuştuğu ve toplumun takip ettiği bir kişi olunacağına yorumlanır.

RÜYADA MEYVELİ YOĞURT YEMEK

Rüyada meyveli yoğurt yemek eğlence ve şenlik olarak yorumlanır. Rüya sahibi, kendisini birçok kişinin bir arada olduğu, şarkılı türkülü ve bol ziyafetli bir ortama girecek, hayallerine yakın zamanda sahip olacak, sorunlarından ve dertlerinden deyim yerindeyse tek kalemde kurtulacak, zor zamanları geride bırakacak anlamlarını taşır.

RÜYADA YOĞURT TAŞIDIĞINI GÖRMEK

Rüyada yoğurt taşımak görmek malın değerin bilmeye, dolu dolu huzurlu hayata ve sorunların üstesinden gelmeye, sakin bir insan olmaya ve şükretmeye delalet eder.

RÜYADA YOĞURT DÖKTÜĞÜNÜ GÖRMEK

Rüya sahibinin rüyasında yoğurt döktüğünü görmesi orada sabah anlayışıyla yaşaması nedeni ile malını hiç düşünmeden yemesine, ileride de kıtlığa düşerek bu günlerini aramasına tabir edilir.

RÜYADA BİRİNE YOĞURT İKRAM ETMEK

Rüyada yoğurt ikram etmek rüya sahibinin, arasındaki ilişkinin ileride kardeşten yakın bir dostluk haline dönüşeceğini bilmediği biri ile tanışması şeklinde tabir edilir.

RÜYADA YOĞURT MAYALADIĞINI GÖRMEK

Rüyada yoğurt mayalamak, güzel günlere ve hayırlı evlatlara, aile kurmaya, iş sahibi olmaya ve atılımlar yapmaya işaret eder. Genel olarak hayırlı anlamlara gelen rüya kişinin bekar ise hayırlı bir kişi ile evlilik gerçekleştireceğine delalet ederken, evli kişiler için ise ailenin genişleyeceği, bebek veya torun sahibi olunacağını bildirir.

RÜYADA ÖLÜ BİRİNİN YOĞURT YEDİĞİNİ GÖRMEK

Rüyada ölü birinin yoğurt yediğini görmek, sizi sıkıntıya koyan bir kimseyi affettiğinize, kin tutmadığınıza işaret eder. Başka yorumlara ise kişinin kalbini kıran ve kendisini uzun sürecek olan bir sorunlar yumağının içine bırakan bir kişinin özür dilemesi üzerine affedeceğine işaret eder.

RÜYADA BOZUK YOĞURT GÖRMEK

Rüyada bozuk yoğurt görmek, yaptığınız işlerden ilk başta iyi bir gelir elde etmiş olsanız bile, şuan o işler ayağınıza dolanmış durumda ve iflas ediyorsunuz. Ancak çok büyük bir zarar almayacaksınız.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Rüyada yoğurt görmek ne anlama gelir? Rüyada yoğurt yemek hangi anlama gelir?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN