Türkiye'nin en iyi haber sitesi

- , yılan ısırması, yılan yakalamak ne anlama gelir, neye işarettir?

Rüyada yılan görmeki, genel itibarıyla yapılan yorumlara göre rüya sahibinin kötü bir olayla karşı karşıya kalacağına işarettir. , yılanın gerçek hayatta yarattığı algı ve mecazi anlamı sebebiyle genel olarak kötü yorumlarla tabir edilse de rüyada yaşanan olaylar ve yılanın rengi, şekli gibi değişkenlere göre farklı yorumlar yapıldığı da olur. Örnek vermek gerekirse; , yılan öldürmek gibi olayların yanı sıra küçük, büyük, yavru yılan görmek hakkında yapılan yorumlar farklıdır. Peki rüyada yılan görmek neye işarettir, ne anlama gelir? İşte rüyada yılan görmek ile ilgili yapılan yorumlar…

Giriş Tarihi: 23.3.2020 12:54 Güncelleme Tarihi: 23.3.2020 12:54 ABONE OL
RÜYADA YILAN GÖRMEK -  Rüyada yılan sokması, yılan ısırması, yılan yakalamak ne anlama gelir, neye işarettir?

Rüyasında yılan gören kişinin rüyası hakkında yapılan yorumlar, rüyada yaşanan olaylara göre farklılık gösterir. Rüya alimlerinin birçoğu, rüyada yılan görmek ile ilgili yaptıkları yorumlarda rüya sahibinin yakın çevresinde görmesi muhtemel bir zarara işaret eder. Bu kişi, rüya sahibinin çok güvendiği bir dostu ya da sürekli olarak görüştüğü bir akrabası olabilir. İşte rüyada yılan görmek nedir, ne anlama gelir sorusunun yanıtı….

Rüyada yılan görmek neye işarettir?

Rüyada yılan görmek, pek çok rüya aliminin hemfikir olduğu görüş doğrultusunda rüya sahibinin gizli düşmanlarının varlığına işaret eder. Genel olarak yapılan yorumlar, rüya sahibinin hayatında var olan bir insanla arasının bozulacağı ya da hayatına yeni bir düşman dahil olacağı şeklindedir.

Rüya sahibi bekar bir erkekse bu durumda rüyasında yılan görmesi, kötü niyetli bir kadın tarafından mağdur edileceği şeklindedir. Kişi, düşmanlarına karşı bir an önce gardını oluşturmalı, başına gelebilecek kötü olaylara karşı kendini savunmalıdır.

Bazı alimlere göre bu rüya, kişinin beklenmedik bir yerden maddi kazanç elde edileceğine işarettir.

Rüyada yılan görmek nedir?

Rüyada yılan görmek, gizli düşmanların varlığına işaret eder. Kişi bu gizli düşmanlar sebebiyle maddi açıdan kayba uğrayabilir, bu sebepten ötürü birtakım mağduriyetler yaşayabilir. Bu maddi kayıplar, rüya sahibinin aile üyeleriyle arasının açılmasına sebep olabilir.

Rüyada yılan görmek ne anlama gelir?

Kişinin aile üyelerinden ya da ailesine yakın bir kimseden gelecek kötülükler anlamına gelir. Şayet bu kişi aile dışından bir kimse ise kendisini aile üyelerine sevdirmeyi başarmış, sinsi bir karaktere sahip bir kişidir. Bu kişi, iş hayatında kurulan bir ortaklık sonucunda aileye dahil olmuş olabilir. Rüyada yılan görmek, bu açıdan bakıldığında pek hayırlı bir rüya olarak nitelendirilmez. Sebebi, rüyayı gören kişi, düşmanları tarafından beklemediği zararlara uğratılacaktır.

Rüyada yılan görmek

Rüyada yılan görmek genel olarak kişinin mevki sahibi insanların yaptıkları şeylerden olumsuz sonuçlar alacağını ifade eder. Bu olumsuz sonuçlar kişiye iş hayatında zarar verebilir, maddi kayıplar yaşamasına sebep olabilir

Rüyada yılan sokması

Genel olarak yapılan yorumlar rüya sahibini kötü olayların beklediği bir kişinin bu olaylar karşısında sağduyulu bir şekilde davranmasının önemini anlatır niteliktedir. Pek çok rüya halimi rüyada yılan sokması ne rüya sahibinin başına gelmesi muhtemel kötü olaylar i̇le ilişkilendirir. Bu olaylar maddi nitelikli durumlar olabileceği gibi rüya sahibinin itibarının azalmasına sebep olabilecek iki senin içkileri ile de alakalı olabilir.

Düşmanları tarafından çıkmaza sürüklenmesi muhtemel olan rüya sahibi peynir elinden bıraktığı taktirde istenmedik durumlarla karşı karşıya kalabilir. Kişi bu beklenmedik durumlar karşısında hayal kırıklığına uğramamak ve beklentilerinden uzaklaşmamak için tedbiri elden bırakmamalıdır

Rüyada piton yılanı görmek

Rüyada piton yılanı görmek kişinin düşmanları olduğuna işaret eder. Kişinin etrafını saran düşmanların yakın çevresinden birileri olabileceği gibi henüz tanışmadı fakat onu tanıyan sensin kimse de olabilir. Farklı bir yoruma göre rüyasında piton yılanı gören kişi hiç beklemediği birinden zarar görebilir. Bu kişi rüya sahibinin iş ortamından biri olabilir veya arkadaş çevresi vasıtasıyla bu insanla tanışabilir.

Rüyada yılan yakalamak

Rüyasında yılan yakaladığını gören kişi henüz farkında olmadığı düşmanlarının kendisi hakkında kurduğu hain planların farkına varacaktır. Bu açıdan bakıldığında bu rüya, rüya sahibi için uyarı niteliğindedir.

Bazı alimler ise bu rüyayı şu şekilde yorumlar; kişi iş ve aile hayatında verdiği savaşlardan galip çıkacak, bu sayede rahata erecektir. Ailesi ve kendisi hakkında kurulan planların erkenden farkına varan rüya sahibi bu planları bozmak için dikkatli olmalı ve başına gelebilecek zararları aile hayatına yansıtmamalıdır. Bu açıdan bakıldığında rüyada yılan yakalamak rüya sahibi için oldukça hayırlı bir rüya olarak nitelendirilir.

Rüyada yılandan kaçmak

Rüyada yılandan kaçmak rüya sahibinin düşmanları ile birtakım ortaklıklar içerisine gireceğine yorulur. Ortaklık kurduğu insanların düşmanı olduğunun farkında olmayan rüya sahibi bu olaylardan hasar görerek çıkabilir. Söz konusu hasar kişinin maddi olaraklarını etkileyebileceği gibi aile hayatında bazı sıkıntıların ortaya çıkmasına sebep olabilir.

Rüyasında yılandan kaçtığını gören kişi eğer düşmanlarının farkına varır ve onlardan en kısa sürede uzaklaşabilirse onların tuzağına düşmeden hayatına devam edebilir. Dolayısıyla bu rüya, rüya sahibi ve ailesi için oldukça önemli mesajlar içerir.

Rüyada kırmızı yılan görmek

Rüyada kırmızı yılan görmek rüya sahibinin maddi varlıklarına göz diken kimselerin varlığına işaret eder. Bu kişiler şayet rüya sahibinin maddi kayıplar yaşamasına sebep olursa, rüya sahibi elinde avucunda ne varsa satmak zorunda kalabilir.

Bazı âlimlere göre ise bu rüya, kişinin maddi varlıklarının attığı yanlış adımlar neticesinde bir anda ortadan kaybolacağına yorulur. İki farklı yoruma bakıldığında da bu rüya neticesinde kişinin maddi açıdan zarar göreceği bir sürece doğru ilerlediği söylenebilir. Bu sebeple kişinin son derece dikkatli olması gerekir.

Rüyada kobra yılanı görmek

Rüya sahibinin iş hayatındaki bir düşmana işaret eder. Bu düşman mevki ve makam sahibi bir kimse olabilir. Rüya sahibi bu kimseden gelecek zarar neticesinde sıkıntılı bir sürece girebilir. Bununla birlikte rüya sahibine zarar verebilecek kişi iş arkadaşı da olabilir. Rüya sahibi karşılaşması muhtemel bu sorunlar karşısında gardını almalı, bu sorunları ailesine yansıtmamalıdır.

Rüyada ölü yılan görmek

Rüyada yılan görmek, rüya sahibinin düşmanlıkların son bulacağına yorulur. Alimler bu rüyayı, düşmanlıkların sona eren rüya sahibinin, sıkıntılarını atlatıp mutlu bir hayat süreceğine yorar. Rüyasında öyle bir yılan gören kişi başına gelen zorlukların üstesinden kısa bir süre içersinde gelecek, yaptığı yanlışlardan çıkardı dersler neticesinde hayata karşı beklentilerini alabildiği bir hayat sürecektir.

Rüyada çok sayıda yılan görmek

Rüya sahibinin düşmanlarının birlik olarak rüya sahibinin hayat standartlarına kast edecek bir girişimde bulunacağına işaret eder. Bu sebepten ötürü kişi düşmanlarından gelebilecekse her türlü olumsuz duruma karşı hazırlıklı olmalıdır. Rüya sahibi dikkatli olmadığı taktirde maddi kayıpları artabilir.

Rüyada su yılanı görmek

Rüyada su yılanı görmek, rüyada yılan görmek ile ilgili yapılan diğer yorumların aksine olumlu bir şekilde değerlendirilir. İş ve sosyal hayatında itibar sahibi olan rüya sahibi kısa süre içerisinde tanışacağı i̇nsanların iyilikleri sayesinde rahata erişebilir.

Rüyada yavru yılan görmek

Rüyada küçük yılan görmek, rüya sahibinin hayatının uzun süredir etkiler olumsuz olayların son bulacağına yorulur. Kişi çevresindeki düşman en kısa sürede yenecek, buluşmanın kendisine verdiği zararları en kısa sürede atlatacaktır.

Rüyasında yavru yılan gören kişi, uzun süredir hayatında olumsuzluklara sebep olan maddi kayıplarını telafi edecektir. Maddi açıdan toparla kişinin aile hayatı da bu doğrultuda düzene girecektir. Eğer kişinin gördüğü yavru yılan evin içindeyse, bu durumda hale gelecek bir kişi olduğu söylenir. Burada kasıt evlilik ve benzeri durumlar olabileceği gibi evli olan rüya sahipleri için bir çocuk müjdesi de olabilir.

Rüyada evde yılan görmek

Kişiye haneden gelecek bir zararı işaret eder. Kişi aile içerisinden birinin kötü sözlerine maruz kalabilir, bu kötü sözler sebebiyle incinebilir. Fakat rüya sahibi, kendisine sarf edilen bu sözlerin altında kötü bir niyet olmadığını bilmelidir.

Rüyada büyük yılan görmek

Hadi büyük bir yılan görmek, rüya sahibinin yakın zaman içerisinde girişte işlerin büyük ses getireceğini yorulur. Söz konusu girişimler, rüya sahibinin aile ve iş hayatını olumlu yönde etkileyebileceği gibi olumsuz bir takım sonuçlar da doğurabilir. Bu olumsuz sonuçlar beklenmedik kayıpları ortaya çıkarabilir. Maddi kayıplar hiç beklenmedik şekilde bir anda artış gösterebilir.

Rüyada beyaz yılan görmek

Rüya alimleri tarafından yakın zaman içerisinde iyi fakat devamında kötü bir takım olaylarda karşı karşıya kalınacağı söylenir. Evlilik nişan gibi hayırlı bir olay neticesinde aileye dahil olması muhtemel kişi aile içi bağlara zarar verebilir. Kötü niyetli olarak nitelendirilen bu kişiye karşı rüya sahibi son derece dikkatli olmalıdır.

Bazı rüya tabiricileri ise bu rüyadaki beyaz yılan figürünü kötü niyetli bir kadın ile ilişkilendirir. Bu kötü niyetli kadın rüya sahibinin yanı sıra çevresindeki insanlara da zarar verecek ve onları hem maddi hem de manevi açıdan zarar uğratacaktır.

Genel olarak bakıldığında rüyada yılan görmek bir düşman ile ilişkilendirilir. Bu durumda rüyada beyaz yılan görmek ister beyazın saflığından dolayı hayırlı bir işle gelecek düşmana yorulur. Özellikle bekar kimselerin rüyasında beyaz yılan görmesi hüsranla sonuçlanabilecek olayları çağrıştırır. Bekar kimselerin yakın zaman içerisinde planladığı evlilik nişan gibi olaylar iptal olabilir.

Rüyada yeşil yılan görmek

Ya sahibinin günlük hayatında yaşanan olan konularla ilgili beklenmedik bir sıkıntı ile karşılaşması ihtimalini çağrıştırır. Rüya sahibinin iyi haberler beklediği olaylar hiç hesapta olmayan kötü durumlarla sonuçlanabilir. Yüksek puan almayı beklediği bir sınavdan beklenmedik sonuçlar ile karşılaşması muhtemel olan rüya sahibi her duruma karşı kendini hazır tutmalıdır. Öte yandan başlangıçta iyi gibi gözüken durumlar da daha sonradan rüya sahibinin başına sıkıntılar açabilir.

Rüyada sarı yılan görmek

Kötü olaylara delalet eder. Rüya sahibi Düşmanından gelecek bir i̇ftira yüzünden üzülebilir kendini yıpratabilir. Rüya sahibi gelecek bu kötü sözleri karşı hazırlıklı olmalıdır.

Rüyada görülen sarı yılan bazı yorumculara göre ise sözlü bir tartışma ile yorumlanır. Bu tartışma rüya sahibinin evinde ya da iş yerinde gerçekleşebilir. Bu tartışmadan dolayı büyük Üzüntü yaşayacak rüya sahibi sağlık durumuna dikkat etmeli ve herkesten önce kendi sağlığına önem vermelidir. Hayal kırıklığı yaşayacağı olaylar kişi psikolojik açıdan yıpratabilir, bu da günlük hayatına yansıyabilir.

Rüyada yılan ısırması

Üçte biri de yakın zaman içerisinde gireceğiz bir savaşı çağrıştırır. Bu süreçte kişi düşmanlığını tanımalı ve adımlarını ona göre atmalıdır. Kişi planlı ve programlı davrandığı takdirde bu süreçten en az hasarla ayrılacak ve hayatına eskisi gibi devam edecektir. Rüyada yılanın kendisini ısırdığını gören bir kişi için yapılan yorumlar genel olarak olumsuz. Eğer kişi rüyasında yılan ile mücadele etmiyor ve mağlubiyeti direkt kabul ediyorsa bu durumda, rüya sahibini sıkıntılı bir süreç beklemektedir.

Rüya sahibi rüyasında, yılanın kendisini değil de bir başkasını ısırdığını görüyorsa bu durumda gördüğü rüya, hızla yeni kazanç kapılarını aramalar için atması gereken adımlar hakkında uyarır.

Rüyada kara yılan görmek

Rüyasında siyah yılan gören bir kişi olumsuz durumlarla mücadele etmek zorunda kalacaktır. Rüya sahibinin düşmanları ansızın artabilir, baş etmesi güç bir hal alabilir. Bu kişi genellikle rüya sahibinin yakın çevresinden bir kimsedir. Kişi, hangi olaylar karşısında güçsüz, hangi olaylara karşı gardını hızlı bir şekilde kaldırabilir konusunda bilinçli olan bu düşmandan gelebilecek her türlü kötülüğe karşı hazırlıklı olunmasında fayda vardır.

Rüyada yılan öldürmek

Genel olarak olumsuz bir rüya olarak tabir edilir. Düşmanları tarafından mağlubiyete uğratılacak olan rüya sahibi, kötü olaylar ile ilerleyen ve hem maddi hem de manevi açıdan kayıplar yaşamasına sebep olan bu süreçten en az hasarla ayrılmak için aile ilişkilerinin önemini kavramalıdır. Ailesindeki insanlarla bir bütün olmalı ve büyüklerinin tavsiyelerine harfiyen uymalıdır. Aksi takdirde bu sürecin sonucu, rüya sahibinin beklenmedik zararlar ile karşılaşmasına sebep olabilir.

ARKADAŞINA GÖNDER
RÜYADA YILAN GÖRMEK - Rüyada yılan sokması, yılan ısırması, yılan yakalamak ne anlama gelir, neye işarettir?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA